Представляємо суперника: “Гуцульщина” (Косів)

Та якщо в нашій команді зміни відбулись мінімальні, то місцевих футболістів в Косові залишається все менше і менше. До гравців «Гуцульщини» з суміжних Чернівецької і Тернопільської областей в другому колі додалось ще декілька “легіонерів”. Це насамперед Євген Тимошков з дублюючого складу запорізького «Металурга», який раніше виступав за юнацькі команди київського «Динамо» та РУФК, і випускник ДЮСШ №10 м. Києва Олександр Стребков.
На посту №1 теж відбулась заміна – замість Михайла Назарука рамку воріт захищає тепер вихованець буковинського футболу Юрій Кисилиця, який за свою кар’єру встиг побувати у вищолігових «Дніпрі», «Кривбасі» і «Таврії», а останнім його клубом був «Славутич» з міста Черкаси. Також до Косова нещодавно повернувся Ігор Коржук з ялтинської «Жемчужини».
Останній візит калушан на стадіон «Колос» відбувся в жовтні 2011 року, і вони поступились тоді двома складами. Тож, щоб поборотись за сьоме місце, нашій команді доведеться прикласти чимало зусиль. Через дискваліфікацію наступну гру пропустить капітан ФК «Калуш» Андрій Король, а за Косів не зіграють Антон Місько і Богдан Савин.

ФК «Гуцульщина» (м. Косів)

Свій передостанній матч 29-го туру чемпіонату області ФК «Калуш» зіграє на виїзді з косівською «Гуцульщиною».

Рік заснування команди: невідомий
Домашній стадіон: «Колос», 750 індивідуальних місць
Колишні назви команди: «Бескид», «Спартак», «Кооператор»
Президент клубу: Улич Віктор Володимирович
Найбільші досягнення: срібний призер третьої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1986); переможець другої ліги першості Івано-Франківської області (1970, 2002, 2007, 2011); п’яте місце в першій лізі чемпіонату Івано-Франківської області (2003)

Повернувшись до еліти обласного футболу, «Гуцульщина» вже зарекомендувала себе міцним середняком і в чемпіонаті-2012 фінішує на високій шостій сходинці в турнірній таблиці. Матч першого кола в Калуші завершився бойовою нічиєю 1:1, причому калушани зіграли тоді на межі своїх можливостей.