Представляємо суперника: “Придністров’я” (Тлумач)

«Придністров’ю» не вдалось зберегти минулорічний склад і скласти конкуренцію більш заможнішим клубам з Яремче, Богородчан і Коломиї. До обласного центру в «Тепловик» відправились Липецький, Шифир і Вікарюк, а Волок і Сем’янчук – в «Сокіл». Натомість команда доукомплектувалась гравцями з інших команд чемпіонату області і місцевого друголігового «Граніту».
Ця зустріч буде вже четвертою в сезоні між суперниками, а всі три попередні незмінно приносили нічию. Матч першого кола на стадіоні «Хімік» завершився з рахунком 1:1, причому калушани були значно ближчими до перемоги. На 85-й хвилині вони повели після голу Івана Сондея, який сьогодні виступає в складі дублерів дніпропетровського «Днпра», але гості все ж зуміли відігратися, забивши після стандарту.

ФК «Придністров’я» (м. Тлумач)

В неділю 14 жовтня калушани їдуть в Тлумач, де на стадіоні «Колос» поміряються силами з місцевим «Придністров’ям».

Рік заснування: невідомий
Попередні назви: «Механізатор», «Будівельник»
Домашній стадіон: «Колос», 1450 індивідуальних місць
Президент клубу: Двояк Василь Миколайович
Досягнення команди: срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (2011); срібний призер другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (2008)

Минулого року тлумаччани вибороли срібні нагороди, та повторити свій успіх в сезоні-2012 їм, очевидно, не вдасться. Розпочавши з домашньої поразки від «Кроно-Карпат» (1:2), придністровці зазнали ще двох стартових невдач – в Косові (1:3) і в Галичі (0:1). Незважаючи на це, команда Василя Гуменяка зуміла зібратись і вийти на п’яте місце в турнірній таблиці, але відрив від трійки призерів за чотири тури до фінішу чемпіонату складає вісім очок.