Представляємо суперника: МФК “Тепловик”

 

Футбольний клуб «Тепловик», який був утворений на базі Івано-Франківського підприємства Теплокомуненерго (ТКЕ), реформується сьогодні у муніципальний. Цей процес не протікає безболісно, і очевидно тому вперше за останні дванадцять років команда не веде боротьбу за призові місця в чемпіонаті області. Вже в ході турніру був звільнений попередній наставник «Тепловика» Микола Васильків, і колектив очолив інший відомий на Прикарпатті фахівець – Сергій Пташник. Цілий ряд провідних гравців покинули команду, а останньою і найболючішою втратою став перехід до коломийських «Карпат» незмінного лідера її атак і бомбардира Андрія Нестерука.
В порівнянні з матчем команд в першому колі склад «Тепловика» змінився більше як наполовину. До обласного центру з тлумацького «Придністров’я» переїхали досвідчені Олег Вікарюк і Роман Шифир, а також голкіпер Володимир Липецький, з угринівського «Сокола» перейшли Назар Соколовський і Зіновій Моголівський, з Долини повернувся Віталій Яценко. Атакуючу ланку “тепловиків” підсилив Роман Ярий, котрий встиг зіграти проти калушан в другому колі чемпіонату за той же долинський «Нафтовик».
Особливістю сьогоднішнього «Тепловика» є поєднання молодості і досвіду – поряд з віковими футболістами на полі регулярно з’являються юні Андрій Самочко, Петро Бойченюк, Роман Дзюбінський, Ростислав Мединський і Орест Бадлюк. Від цього і нестабільність результатів: після перемоги кількома турами раніше над коломийськими «Карпатами» (1:0), івано-франківці несподівано поступились в домашньому матчі ФК «Снятин» (0:4), а потім і в Галичі на виїзді – «Галичині-Вапну» (0:5).
Наш суперник перебуває сьогодні лише на сходинку нижче в турнірній таблиці, і це додає додаткової інтриги завтрашньому протистоянню. Останнім шансом зачепитись за призові місця стане наступна гра з «Тепловиком» для калуських юнаків. Зробити це буде вкрай складно, адже попереду у них також матчі з іншими конкурентами – «Кроно-Карпатами» і «Газовиком».

МФК «Тепловик» (м. Івано-Франківськ)

В 27-му турі ФК «Калуш» приймає на стадіоні «Хімік» кращу команду чемпіонатів Івано-Франківщини останнього десятиріччя МФК «Тепловик».

Рік заснування: 1998
Стадіон: «Гірка», кількість місць – 342
Президент клубу: Рошнівський Володимир Григорович
Досягнення: чемпіон Івано-Франківської області (2002); срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (2003, 2005, 2006, 2010); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (2000, 2004, 2009, 2011); володар кубка Івано-Франківської області (2003, 2004); володар суперкубка області (2003)