Представляємо суперника: ФК “Снятин”

Снятинці традиційно відзначаються хорошою грою в захисті – в 12-ти (!) з 22-х матчів цього сезону вони зберігали свої ворота “сухими”. Команда є доволі молодою і формується переважно з місцевих виконавців, а до основи регулярно залучаються кращі гравці з юнацького складу. Наприкінці першого кола в клубі відбулась зміна головного тренера: Василь Блясецький залишив ФК «Снятин» і працює тепер спортивним директором в рідних коломийських «Карпатах».
Нещодавно обидві команди зустрічались в Коломиї на місцевому стадіоні «Юність» в матчі 20-го туру. Гра носила принциповий характер, бо гості хотіли довести своєму попередньому наставнику, що грати можуть і без нього. Треба сказати, що до перерви їм це вдавалося – снятинці вели після першої половини завдяки голу Тараса Турчинського на 41-й хвилині. Проте в другому таймі клас коломиян дався взнаки, і вони перемогли – 3:1. Відзначились Олексій Родевич (55), Роман Гаврилюк (70) та Іван Щеглюк (90+3).
В другому колі головним тренером команди став майстер спорту України Василь Тофан, відомий своїми виступами за коломийське «Покуття», «Кристал» (Чортків), «Буковину» (Чернівці), «Прикарпаття» і «Факел» (Івано-Франківськ), «Металіст» (Харків). Ще 19 серпня ветеран зіграв свій останній матч за снятинців в чемпіонаті області, після якого вирішив зосередитись на тренерській кар’єрі. На місці Тофана в захисті виступає тепер Василь Плехтяк, який перейшов у ФК «Снятин» з івано-франківського «Тепловика». Також через травми не зіграють в калуському матчі обидва основні форварди – Дмитро Імангулов і Дмитро Тимчук, зате з’явився в основі молодий нападник Іван Никифорук, який став кращим бомбардиром минулорічного турніру юнацьких команд, в якому снятинцям вдалося здобути “золото”.
Останній матч цих команд в Снятині повинен був завершуватись перемогою ФК «Калуш», проте втрата концентрації на останніх хвилинах зустрічі дозволила господарям зрівняти рахунок.

ФК «Снятин» (м. Снятин)

В 23-му турі ФК «Калуш» приймає ФК «Снятин», який посідає високу сьому сходинку в турнірній таблиці чемпіонату області.

Стадіон: «Колос» 600 індивідуальних пластикових місць
Попередні назви: «Більшовик», «Колгоспник», «Буревісник», «Спартак», «Міжколгоспбуд», «Колос», «Покуття», «Захід», «Покуття-Нептун», «Снятин-Євромодуль»
Президент клубу: Ланг Богдан Чеславович
Найвище досягнення: бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (2002)

В своїй історії снятинська футбольна команда лише одного разу увійшла до числа призерів обласного чемпіонату – було це в 2002-му році, коли клуб носив назву «Захід». Та потім пішла низка невдалих сезонів, після яких снятинців очолив відомий на теренах області тренер Василь Васильович Блясецький, і покутяни перебралися у “другий ешелон” елітного дивізіону. В 2009 і 2010 р.р. вони посідали шосте місце, а торік команда фінішувала сьомою.