Представляємо суперника: ФК “Яспіль”

 

Правда, таке підсилення не допомогло «Пробою» увійти до числа лідерів, і в перерві між колами відбувся другий етап “переселення”: до Городенки із Ясенева Пільного знову перейшло одразу сім футболістів, які в першому колі захищали кольори «Ясполя». Це – Володимир Мегдиник, Станіслав Келець, Андрій Яремчук, Леонід Українець, Степан Буджак, Павло Калин і Петро Матієк, а останнього навіть призначили граючим тренером городенківської команди. До того ж, в друголігову «Сталь» до Дніпродзержинська поїхав ще один гравець основи – Олег Ольшанецький.
Здавалося, що після цього ФК «Яспіль» вже не зможе продовжити свої виступи в чемпіонаті. Проте… вчорашній наставник «Пробою» Ігор Мельничук несподівано в авральному порядку повернувся до Ясенова Пільного і почав формувати там нову команду. З «Тепловика» були залучені Віталій Басараб, Ігор Конопада і Мстислав Тарас, з угринівського «Сокола» – Андрій Гринишин, Ігор Сорока та Ігор Яків’як, з Тлумача прийшли Андрій Федюк і Андрій Чернишов, з ФК «Калуш» – Назар Петрук, з Кут до «Ясполя» перебрався Василь Дмитрук, а з ФК «Обертин» – Микола Дердюк. З’явились також в команді виконавці з сусідніх областей: Іван Гавучак, Анатолій Киюк і Дмитро Куташ – з Чернівецької, і Олег Пиняк – з Тернопільської. А декілька турів тому у воротах ФК «Яспіль» з’явився сорокарічний голкіпер Олег Рипан – у недалекому минулому гравець «Прикарпаття», «Енергетика» та полтавської «Ворскли».
Не дивно, що сьогодні все частіше лунають заклики ясенівських вболівальників до керівництва команди з вимогою терміново вернути з «Пробою» місцевих футболістів. І на початку другого кола назад до «Ясполя» з Городенки вже встигли повернутись Андрій Мельничук, Сергій Шпільчак і Леонід Українець. Та поки переформатування колективів в Городенці і Ясенові Пільному триває, і «Пробій», і «Яспіль» посідають місця в нижній частині турнірної таблиці. Обидві команди набрали в другому колі лише по одному очку з 18-ти можливих, а після перемоги в Делятині на п’яти яспільцям вже наступає угринівський «Сокіл».
В домашній грі калушани просто таки поклали на лопатки «Яспіль», здобувши переконливу перемогу з великим рахунком – 4:0 . Правда справедливо буде зауважити, що практично всю ту зустріч наш суперник провів у чисельній меншості через вилучення. ФК «Калуш» вже грав у цьому сезоні на «Парк-Арені», де в матчі першого кола чемпіонату розійшовся миром (1:1) з «Пробоєм». Відступати господарям, як то кажуть, далі вже буде нікуди, тому на калушан очікує доволі непростий поєдинок.

 

    P.S. Стало відомо, що в останній день дії трансферного вікна граючий тренер городенківського «Пробою» Петро Матієк залишив свою посаду і теж повернувся до Ясенова Пільного. Тож, цілком імовірною є його поява в центрі оборони «Ясполя» вже в недільному матчі проти ФК «Калуш».

ФК «Яспіль» (с. Ясенів Пільний, Городенківський район)

В неділю 16 вересня «Яспіль» з Городенківщини на власній «Парк-Арені» в Ясенові Пільному прийматиме ФК «Калуш».

Рік заснування команди: 1957
Домашній стадіон: «Парк-Арена», індивідуальних пластикових сидінь немає
Попередні назви: «Гарт», «Колос», «Нива»
Президент клубу: Щербанюк Степан Миколайович
Найвищі досягнення: бронзовий призер третьої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1995); бронзовий призер другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (2009); шосте місце в першій лізі чемпіонату Івано-Франківської області 2011 року

Останні три сезони Городенківщина представлена в елітному дивізіоні обласного чемпіонату одразу двома командами – «Пробоєм» з райцентру і «Ясполем» з Ясенова Пільного. В минулому році сільському колективу вдалося обійти земляків в підсумковій турнірній таблиці і виступити у фіналі обласного кубка. Очевидно тому, перед початком цьогорічного чемпіонату гравці «Ясполя» майже в повному складі разом з тренером і президентом опинились в Городенці.