Представляємо суперника: “Сокіл” (Угринів)

Ще 6 червня 2012 року ПФЛ України позбавила клуб «Прикарпаття» з обласного центру професійного статусу. Досвідчені виконавці покинули команду. Тим часом в Івано-Франківську під орудою тренера Володимира Ковалюка гравці, що залишились, проводили тренувальний процес. Закінчилась ця історія злиттям «Прикарпаття» і «Сокола» в одну команду, яка продовжує виступати в чемпіонаті області. Цікаво, що діями футболістів на тренерському містку «Сокола» керує Степан Рибак, а тренер «Прикарпаття» Володимир Ковалюк спостерігає за матчами команди з трибуни.
Більшість гравців, які перейшли до Угринова, мають ще зовсім юний вік (до 20 років). Досвід виступів на професійному рівні є лише у Олександра Бута, Максима Ковальчука, Дмитра Яковенка, Ігоря Нагірного, Олега Скидана, Олександра Темерівського, Ігоря Бортнічука і Петра Гуйвана. Останній рубіж підсилив голкіпер Андрій Вандзіляк, який до цього захищав ворота «Галичини-Вапна» з Галича. Цілком імовірно, що в складі «Сокола» на поле вийде один з кращих гравців ФК «Калуш» в першому колі Роман Третяк.
Домашній матч чемпіонату приніс калушанам переконливу перемогу з великим рахунком – 4:0 (юнаки виграли 6:0). Здобутки «Сокола» в другому колі: +1=0-3, різниця м’ячів – 5:9. Обидві команди понесли рівноцінні кадрові втрати: через перебір жовтих карток наступну гру пропускають Роман Борисевич («Сокіл») і Орест Мельник (ФК «Калуш»).

ФК «Сокіл» (с. Угринів, Тисменицький район)

Рік заснування команди: 1992
Домашній стадіон: «Сокіл», індивідуальних пластикових місць немає
Колишні назви: «Колос», «Текстильник»
Президент клубу: Вівчаренко Василь Лазарович
Найвище досягнення: переможець другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1996-1997); шосте місце в першій лізі чемпіонату області (2007).

В 20-му турі ФК «Калуш» поїде в гості до угринівського «Сокола». В чемпіонаті футбольний клуб з Тисменицького району, який саме в цьому році відзначає свій двадцятилітний ювілей, знаходиться на самому дні турнірної таблиці. Літня перерва позначилось для команди кардинальними змінами – його лави поповнили одразу понад два десятки гравців, котрі готувалися до другої частини сезону під маркою івано-франківського «Прикарпаття». Правда, фахівці прогнозують, що оновлений «Сокіл» навряд чи зможе створити якусь революцію в чемпіонаті.