Представляємо суперника: ФК “Битків”

Попри невтішні результати, команда-дебютант не збирається залишати обласної арени. У Биткові повним ходом йде будівництво нового стадіону, який буде відповідати всім вимогам обласної федерації футболу. А поки що домашні матчі чемпіонату ФК «Битків» змушений проводити на стадіоні «Нафтовик» в Надвірній. Дорослий склад команди практично повністю складається з місцевих гравців, і лише Василь Лавринович і Андрій Хомич мають певний досвід виступів за інші команди. Непогану гру демонструє в чемпіонаті команда юнаків, яку тренує Андрусяк Василь Васильович.
Цікаво, що перший свій матч в другому колі ФК «Битків» провів без головного керманича – Віктора Поптанич виявив намір залишити команду. Та після розгромної поразки від «Карпат» з Коломиї (0:8) президент умовив його повернутись. До основного складу новий старий наставник активно залучив гравців юнацької збірної області 1995 року народження: Романа Джуса, Ярослава Рогіва, Андрія Коржа і Назара Метеньку. Також на вимогу тренера битківці підсилились двома досвідченими виконавцями: це Мельник Василь, який раніше грав за команди «Прикарпаття», «Нафтовик» (Долина) і «Спартак» (Івано-Франківськ), і Прокоп Володимир – «Прикарпаття» і «Спартак» (Івано-Франківськ), «Цементник» (Ямниця), ФК «Снятин». Результати з’явились вже в двох наступних матчах, де було здобуто нічиї проти «Ясполя» (1:1) і ФК «Снятин» (0:0).

ФК «Битків» (с.м.т. Битків, Надвірнянський район)

В черговому турі ФК «Калуш» приймає одного з аутсайдерів чемпіонату – ФК «Битків» (с.м.т. Битків) з Надвірнянського району.

Рік заснування команди: 2009
Домашній стадіон: немає
Президент клубу: Ломпас Степан Михайлович
Віце-президент: Лавринович Ярослав Дмитрович
Досягнення: фіналіст кубка Надвірнянського району (2011); переможець Кубка федерації пам’яті Мирослава Думанського (2012)

Як вже повідомлялось раніше, футбольний клуб «Битків» змінив у цьому сезоні «Бескид» з Надвірної, який через фінансові проблеми припинив свою участь в першій лізі чемпіонату області. Команда, яку практично самотужки утримує її засновник – місцевий бізнесмен і меценат Степан Михайлович Ломпас, займає після 18-ти турів передостанній рядок в турнірній таблиці (+1=4-13, 9-56, 7 очок).