Представляємо суперника: “Рочин” (Соснівка)

«Рочин» (м. Соснівка, Львівська обл.)

Сьогодні на ФК «Калуш» очікує чергове випробування – домашній матч з лідером Першої групи аматорського чемпіонату України.

Рік заснування команди: 1964
Попередні назви: «Шахтар», «Шахта №8», «Надія», «Захід», «Гірник»
Домашній стадіон: «Шкільний»
Президент команди: Смолинець Ігор Михайлович
Досягнення: чемпіон Львівської області (2000, 2001), володар кубка Львівської області (1998/99), володар Кубка України серед аматорів (2015)

Історична довідка: Соснівка – місто районного значення у складі Червоноградської міської ради Львівської області, розташоване поблизу річки Західний Буг. Саме заснування Соснівки (1955 рік) пов’язане з будівництвом кам’яновугільних шахт, тому футбольною командою постійно опікувалось місцеве шахтно-будівельне управління.

Соснівський «Шахтар» вперше отримав право році дебютувати серед кращих команд Львівської області в 1986 році. До цього місцева команда змагалась в нижчих обласних дивізіонах, виступивши при цьому в кубку центральної ради ДСТ «Авангард» на приз «Спортивної газети», в якому дійшла до півфіналу у 1983-му.
Зоряний час соснівського футболу припав на початок двохтисячних років, коли команда двічі підряд перемагала в чемпіонаті області, але перед початком нового сезону «Рочин» об’єднався з червоноградським «Шахтарем», і всі провідні футболісти разом з тренером перебралися до Червонограда і Соснівці знову довелося починати все спочатку.

Та вже сьогоднішній «Рочин» – володар кубка «Робітничої газети» (2014), володар Кубка України серед аматорів (2015), срібний призер Прем’єр-ліги чемпіонату Львівщини (2016). Під орудою головного тренера Володимира Підкіпняка згуртувався самобутній колектив талановитих футболістів-вихованців футбольних шкіл Львова, Моршина, Червонограда і Володимира-Волинського.


Фото з офіційного сайту ФК «Рочин»: http://fcrochyn.com/

Що до ФК «Калуш», то окрім останнього матчу з «Рочином» на «Хіміку», калуська команда має ще два виїзди в чемпіонаті ААФУ: до Коломиї та в с. Минай, що на Закарпатті. Але спочатку – найближчого четверга – в Рогатині відбудеться поєдинок 1/4 фіналу кубка області ФК «Рогатин» – ФК «Калуш».

Залишити відповідь