Представляємо суперника: ФК “Галичина” (Івано-Франківськ)

 

Футбольний клуб «Галичина» (Івано-Франківськ) створювався з метою участі в змаганнях під егідою Професійної футбольної ліги. Вважається, що ідея утворення цієї команди зародилась в Обласній федерації футболу. Перші кроки новоствореного ФК: виступи в чемпіонаті та кубку області, а також – чемпіонаті України серед аматорів. Сюди ж вписується план будівництва (за кошти УЄФА) компактного сучасного стадіону зі штучним покриттям на запасних полях ЦМС «Рух».

Очевидно, що під знамена клубу головний тренер «Галичини» – Микола Миколайович Васильків в першу чергу планував залучити як футболістів, котрі мають за плечима необхідний досвід проведення матчів на професійному рівні, так і здібну молодь, якої завжди вистачає в багаточисельних спортивних школах нашого краю. Проте зі стартом чемпіонату виявилось, що такі гравці, принаймні поки що, виступають в складах інших команд Івано-Франківської області.

Очільникам «Галичини» вдалося налагодити співпрацю з Прикарпатським національним університетом ім. В. Стефаника, і свої домашні матчі команда проводить на стадіоні «Наука», відомому тим, що саме тут у перших чемпіонатах незалежної України приймало своїх суперників вищолігове «Прикарпаття». Юнацький склад укомплектований з вихованців Обласної дитячо-юнацької спортивної школи під керівництвом екс-калушанина і колишнього гравця ФК «Калуш» Петра Мельника.

 
Калушани вже встигли перемогти завтрашніх суперників у турнірі на «Кубок Підгір’я-2015», і для реалізації своїх амбітних планів гостям і в цьому матчі вкрай необхідно вигравати. Тим більше, що через дискваліфікацію не зіграє проти ФК «Калуш» один з кращих бомбардирів івано-франківської команди Роман Барчук. А от чи буде втілений в життя проект Громадська організація «Футбольний клуб «Галичина» – покаже час…

ФК «Галичина» (м. Івано-Франківськ)

В наступному матчі ФК «Калуш» на виїзді поміряється силами з абсолютним дебютантом обласних змагань з футболу – зовсім новою, щойно створеною івано-франківською командою ФК «Галичина».

Дата створення команди: 26 грудня 2014 року Домашній стадіон: «Наука», 250 індивідуальних пластикових місць Президент клубу: Пташник Сергій Володимирович Перший офіційний матч команди відбувся 21.03.2015 р. на передсезонному обласному турнірі «Кубок Підгір’я»: «Колос» (Братківці) – «Галичина» (1:0)

Залишити відповідь