Надзвичайна ситуація

Сильні зливи передбачались аж до понеділка-вівторка, земля набирала вологи, річка Млинівка, яка оминає міський стадіон «Хімік», вийшла з берегів. Через підтоплення стадіону (ще в суботу зранку частина газону була залита водою) ФК «Калуш» звернувся до комітету з проведення обласних змагань з пропозицією переносу календарної гри з «Придністров’ям» на пізніший термін.
Керівництво обласної федерації зайняло вичікувальну позицію і гру довелось проводити у неділю. Це коштувало значних надзусиль для працівників стадіону «Хімік», до того ж, опади раптово припинились і до ранку неділі вода зійшла.
Повінь також спричинила серйозну аварію на Добровлянському водозаборі, який постачає у місто питну воду, і через складну ситуацію з водопостачанням з 22 травня в Калуші вводиться погодинний графік подачі води.

Можливою причиною руйнування інфраструктури водозабору могло стати раптове відкриття затворів верхньої водозахисної греблі на Чевинському водосховищі, яке обслуговує ЗАТ «Лукор», проте цю інформацію само підприємство спростовує.

Стадіон «Хімік» залило дощем

Минулого тижня в Західних регіонах України пройшли рясні грозові дощі. Загалом негода, яка розпочалась в ніч на 15 травня, спричинила підтоплення і перебої з електропостачанням у восьми районах області, у тому числі й на Калущині.

Залишити відповідь