“Кроно-Карпати” (Брошнів-Осада) – ФК “Калуш” – 4:2 (2:0)

«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:2 (2:0)
29 травня 2014 – 17.00, с.м.т. Брошнів-Осада, стадіон «Карпати», +17°С, 250 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Попадинець Ярослав (м. Івано-Франківськ)
Асистенти: Дідушицький Ігор і Дубінський Ігор (обидва м. Івано-Франківськ)
4-й резервний арбітр: Рибчак Михайло (с. Сваричів, Рожнятівський р-н)
«Кроно-Карпати»: Атаманчук Любомир (К) (Димид Святослав, 79), Перепічка Олег, Громоляк Андрій, Ляхович Михайло (Боришкевич Володимир, 46), Третяк Роман (Барановський Олег, 74), Покачайло Ромуальд (Волошинович Зеновій, 89), Драган Андрій (Кузьмин Роман, 58), Кушецький Ігор, Януш Орест (Мельниченко Микола, 85), Яворський Георгій, Романишин Ростислав (Качак Назар, 67)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Демків Ярослав (Олевич Ярослав, 46), Микуляк Ярослав (К), Новицький Андрій, Гудак Степан, Боднар Олег, Мельник Орест, Рибатчин Андрій, Борщ Володимир, Денега Богдан, Стовбан Любомир
Голи: Романишин Ростислав (15, 65), Драган Андрій (19), Громоляк Андрій (83) – Денега Богдан (54), Стовбан Любомир (69)
Попередження: Романишин Ростислав (26) – Гудак Степан (21), Микуляк Ярослав (65), Боднар Олег (71), Новицький Андрій (76)

Зі старту «Кроно-Карпати» на правах господарів рішуче пішли вперед. Йшла лише перша хвилина, як Андрій Драган пробив у сітку але з боку воріт, майже одразу ж небезпечно атакував Орест Януш, а гострий простріл Кушецького з ліва ціною надзусиль перервав Андрій Новицький.
Такий тиск на ворота гостей досить скоро завершився голами: на підступах до штрафної Ярослав Микуляк притримав за футболку Ростислава Романишина, і, поки голкіпер із захисниками вибудовували стінку, сам постраждалий потужно вистрілив у ближній верхній кут воріт. Ще через чотири хвилини перевагу подвоїв Драган, який після чергової “каруселі” на правому фланзі розвернувся в штрафній і пробив Богдана Кузіва.
Після того, як рахунок став 2:0, атакуючий запал «Кроно-Карпат» дещо зменшився. Правда, в одному з моментів виручив Кузів, який парирував підступний удар Ігоря Кушецького в нижній кут, перевівши його на кутовий. Калушани оживились, в їх грі з’явилась стрункість, м’яч почав триматись у півзахисників.
На 24-й хвилині Громоляк на лінії штрафного майданчика збив Рибатчина, штрафний удар взявся виконувати Олег Боднар, але не влучив навіть в рамку воріт. Хвилин через п’ять Орест Мельник організував прорив правим флангом, Рибатчин вивіреною передачею вирізав на Стовбана, та нападник калушан з десяти метрів в дотик пробив вище воріт.
Ще раз ситуація повторилась на 31-й хвилині: Денега знову знайшов в штрафній Стовбана, але Любомир вже з лінії воротарського майданчика попав у воротаря. В наступній атаці нападник калушан вже діяв індивідуально і пробив з рикошетом метрів з 20-ти, проте Атаманчук кінчиками пальців перевів на кутовий. Під завісу тайму гостру атаку провели «Кроно-Карпати», але тут надійно зіграв Кузів.

Другий тайм також розпочався масованим наступом господарів поля і хвилин десять ФК «Калуш» навіть не міг зачепитись за м’яч. Кардинально змінив ситуацію несподіваним дальнім ударом Богдан Денега, який закинув смугастого за комірець Атаманчуку.
Господарі занервували і Денега знову вийшов на ударну позицію, але цього разу переграти голкіпера йому не пощастило. Тут же на лінії карного майданчика раптово загубив м’яч Покачайло, але удар у Олега Боднара сильним не вийшов. Зате сильно і результативно пробив Ростислав Романишин, якого захисники ФК «Калуш» на якусь мить залишили без нагляду.
Після того, як рахунок став 3:1, Василь Качур провів серію замін, очевидно вирішивши поберегти для наступного матчу чемпіонату гравців основи. Це коштувало господарям другого пропущеного голу – Любомир Стовбан після пасу Олега Боднара наче на тренуванні розібрався з Перепічкою і знову до мінімуму скоротив розрив в рахунку.
Гра загострилась і команди по черзі стали обмінюватись небезпечними моментами. Так, партнери вивели на ударну позицію Романа Кузьмина, відбувся удар і Богдан Кузів, здається, вже був безсилим, та м’яч просвистів поряд зі штангою. У відповідь Денега знову спробував повторити свій гол з метрів 35-ти, проте цього разу не вийшло.
Хто зна, як би розгорнулись події в останній десятихвилинці, коли б не прикра помилка досвідченого Рибатчина в центрі поля. Андрій Громоляк, який обікрав півзахисника ФК «Калуш», без роздумів пробив метрів з 40-ка, чим застукав зненацька Кузіва. Підсумкові 4:2, звичайно, залишають калушанам незначні шанси на прохід в кубку, проте якість самої гри вселяє певний оптимізм перед наступними матчами чемпіонату.