“Покуття-Євромодуль” – ФК “Калуш” – 3:0 (юнаки – 2:2)

Нещастя другого тайму

«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 3:0 (0:0)

3-й тур чемпіонату області. Перша ліга

11 травня 2014 – 16.00, м. Снятин, стадіон «Колос», +22°С, 300 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Кобиляк Ярослав (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Липко Мирослав (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Заровецький Володимир (м. Івано-Франківськ) і Дяченко Микола (с. Боднарів, Калуський р-н)

Четвертий арбітр: Гудима Микола (с.м.т. Обертин, Тлумацький р-н)

«Покуття-Євромодуль»: Федоров Денис (К), Плехтяк Василь, Гарасим’як Руслан, Гаврилюк Степан, Гнатюк Ярослав, Скибінський Богдан, Мироняк Роман (Плехтяк Володимир, 83), Голей Андрій (Скибінський Георгій, 68), Кондратко Назар, Романюк Іван (Пержун Іван, 46), Коржук Ігор

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Демків Ярослав (Савчук Василь, 80), Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Новицький Андрій, Боднар Олег, Мельник Орест (Король Андрій, 59), Рибатчин Андрій, Денега Богдан, Борщ Володимир (Гудак Степан, 79), Кравців Микола

Голи: Мироняк Роман (47), Плехтяк Василь (75, з пенальті), Гаврилюк Степан (83)

Попередження: Гнатюк Ярослав (66) – Олевич Ярослав (76), Кравців Микола (87)

Ще наприкінці минулого сезону обидва колективи боролись за збереження прописки у вищому дивізіоні. Але команди таки знайшли можливості для своїх подальших виступів в чемпіонаті, хоча після двох стартових турів займають місця на різних полюсах турнірної таблиці. Калушани двічі програли з однаковим рахунком 0:2, а Снятин після домашньої нічиєї з коломийськими «Карпатами» (1:1) переміг у Галичі «ГалВапно» (4:3).
Для снятинців рятівною виявилась допомога нового старого спонсора – місцевого заводу «Євромодуль», який є одним з провідних виробників покрівельних матеріалів з полімерним покриттям в Західному регіоні України. Перед стартом обласних змагань Василю Тофану вдалось підсилити склад рядом досвідчених виконавців, а за кілька днів перед звітним матчем команда змінила власну назву з ФК «Снятин» на «Покуття-Євромодуль».
Матч для калушан розпочався обнадійливо, коли невисокий Борщ ледь не влучив головою після навісу з кутового. Відповідь господарів була не менш гострою – Андрій Голей в дотик обігрався з Романюком і пробив зовсім поруч до нижнього кута. На 16-й хвилині дальнім ударом відмітився Богдан Денега – Федорів зіграв надійно.
В атаці снятинці намагались застосувати свою улюблену зброю – вони виконували вкидання аутів до самих воріт і тоді в штрафній калушан було доволі гаряче. Крім того, в о одному з моментів обрізка Боднара ледь не коштувала гостям значних неприємностей, а на 40-й хвилині несподівано на ударну позицію вискочив Коржук, проте самовідданим підкатом ситуацію виправив Микуляк.
Найбільш реальний шанс для того щоб ще до перерви відкрити рахунок, все ж був у гостей. На якусь мить без догляду у штрафній залишився Богдан Денега і наніс удар по воротах. І знову голкіпер господарів поля виявився на висоті, але поціль нападник калушан в кут воріт, зреагувати Денису Федорову було б куди важче.
Не встигли ще всі глядачі після відпочинку зайняти свої місця на трибунах, як господарі несподівано повели. Богдан Кузів занадто далеко вийшов з лінії воріт, і виявився не готовим до удару … з 35-ти метрів у виконанні Романа Мироняка. Так гості опинились в ролі наздоганяючих, а «Покуття-Євромодуль» зайняв оборону і перейшов на контратакувальну гру.
Калушани на доволі тривалий час перевели гру на половину поля господарів. Логічним завершенням такого розвитку подій міг стати забитий м’яч, проте Кравців, який самотужки прорвався на забійну позицію, з району 11-метрової позначки пробив на силу і по центру воріт – капітан снятинців знову зіграв холоднокровно і зумів відвести загрозу.
Переломною в матчі стала 75-та хвилина, коли у боротьбі в карному майданчику захисник ФК «Калуш» Ярослав Микуляк притримав за футболку активного Коржука. Цей епізод не пройшов повз увагу Мирослава Липка, який проводив свій дебютний поєдинок в якості головного арбітра матчу команд першої ліги, і він без вагань вказав на позначку. Гравець «Покуття-Євромодуля» Василь Плехтяк ударом з пенальті збільшив рахунок. Після 0:2 дії калушан зовсім розладналися, а господарі підкреслили свою перевагу третім голом, який на добиванні провів Гаврилюк.

 

Цікавою для глядачів виявилась також зустріч юнацьких складів ФК «Калуш» і «Покуття». Господарі двічі виходили вперед, та підопічним Ярослава Коника щоразу вдавалось зрівнювати рахунок. Особливо красивим виявився гол зі штрафного у виконанні калушанина Володимира Басника. Завершення цього поєдинку проходило за помітної ігрової переваги гостей, проте юні снятинські футболісти також мали свої шанси на перемогу.

«Покуття-Євромодуль-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 2:2 (1:1)
Склад ФК «Калуш»: Сидор Юрій (К), Іваницький Ярослав, Сайчишин Назарій (Малинка Сергій, 40), Куцела Юрій (Мандрик Віталій, 71), Маліборський Валерій (Свирид Віталій, 47), Романів Артур, Мельник Олександр, Кобрин Олег, Бігун Олександр (Криськів Юрій, 67), Басник Володимир, Федорин Ростислав (Тимків Михайло, 66)
Голи: Романюк Володимир (25, 44, з пенальті) – Маліборський Валерій (26), Басник Володимир (53)
Попередження: Маліборський Валерій (26), Сайчишин Назарій (40), Куцела Юрій (66), Мельник Олександр (68), Кобрин Олег (77),Сидор Юрій (78)

 

 

 Результати матчів туру:

ФК «Турка» (Турка) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 0:0 (юнаки – 2:4)
«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – «Нафтовик» (Долина) – 4:1 (3:2)
«Придністров’я» (Тлумач) – «ГалВапно» (Галич) – 2:1 (4:1)
«Славія» (Отинія) – «Карпати» (Коломия) – 2:2 (0:8)

Нещастя другого тайму

«Покуття-Євромодуль» (Снятин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 3:0 (0:0)

3-й тур чемпіонату області. Перша ліга

11 травня 2014 – 16.00, м. Снятин, стадіон «Колос», +22°С, 300 глядачів

Залишити відповідь