“Дністер-Рітас” (Побережжя) – ФК “Калуш” – 1:6 (1:5)

П’ять м’ячів Андрія Драгана і вилучення Веприка

«Дністер-Рітас» (Побережжя, Тисменицький р-н) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:6 (1:5)

Кубок Івано-Франківської області, 1/16 фіналу

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Юзик Віктор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дідушицький Ігор і Стасинець Олег (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Дністер-Рітас»: Федик Дмитро (Трач Микола, 46), Іванов Володимир (Крижанівський Володимир, 77), Кабан Андрій, Завальський Володимир (Гнатишин Тарас, 46), Білан Василь (Чеверда Роман, 85), Мойсишин Ярослав (К) (Гнатишин Олег, 46), Кузенко Святослав, Тихонюк Григорій, Вовк Ростислав (Легун Назарій, 70), Третяк Дмитро, Кутицький Валентин

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Телько Андрій, 64), Гладенький Віталій (Ковальчук Тарас, 46), Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гудак Степан (Новицький Андрій, 46), Драган Назарій, Мельник Орест, Веприк Олег, Головінський Любомир (Генега Роман, 46), Стовбан Любомир (Кулинин Андрій, 46), Драган Андрій (Боднар Олег, 70)

Голи: Вовк Ростислав (16) – Драган Андрій (29, 38, 41, 44, 45), Боднар Олег (88)

Попередження: Драган Андрій (60), Веприк Олег (60, 62)

Вилучення: Веприк Олег (62)

На старті кубкового матчу перевага гостей в класі нівелювалась самовіддачею господарів і специфічним станом газону, вірніше – його відсутністю. Адже трав’яне покриття футбольного поля в Побережжі футбольним газоном (тут краще підійшло би слово “город”) можна назвати з великою натяжкою.
За таких умов «Дністер-Рітас», який пасе задніх в другому обласному дивізіоні, чинив гідний опір своєму іменитому супернику. Більше того, ігрові події на 16-й хвилині матчу вилились у гол, коли один з флангових рейдів невисокого, але прудконогого Тихонюка, результативним ударом завершив Ростислав Вовк – 1:0!
Калушани поступово почали приходити до тями, проте серію їхніх атак успішно ліквідував Дмитро Федик, парирувавши декілька прицільних ударів. Роздратовані гості притисли господарів до воріт і нарешті на 29-й хвилині Андрій Дараган зрівняв рахунок, розібравшись із захисниками і воротарем.
Господарі відповіли небезпечною атакою Дмитра Третяка, проте на 38-й хвилині Веприк тонким пасом вивів Андрія Драгана один в один і той не залишив жодних шансів голкіперу. На цьому 17 номер гостей не зупинився: третій свій м’яч нападник калушан провів ударом впритул головою, а 4-й і 5-й – завершуючи індивідуальні флангові проходи Головінського.

лор

Після перерви у футболках основної калуської команди дебютували гравці юнацького складу: Андрій Телько, Роман Генега і Андрій Кулинин. «Дністер-Рітас» боровся до кінця, і в другому таймі знову загрожував моментом від Дмитра Третяка, також відзначився кількома гострими ударами колишній гравець ФК «Калуш», а нині – граючий тренер Побережжя Володимир Крижанівський.
За звичай, вища за класом команда без проблем утримує досягнутий результат, що і зробив в другому таймі ФК «Калуш». Але якою ціною!? На 60-й хвилині Олег Веприк затіяв непотрібну суперечку з арбітром матчу, що і вилилось у справедливе вилучення. Адже попереду – надважлива гра в Підгір’ї з «Оскаром»…

лор

Жеребкування наступної стадії кубкового турніру пройде в п’ятницю 7 серпня в офісі Обласної федерації футболу. Початок заходу – о 13.00.