«Гал-Вапно-Енергетик» (Галич) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:2 (1:0)

2-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

Інспектор і делегат ІФФФ: Луцький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Колюшко Максим (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Кущ Ярослав (м. Івано-Франківськ), Дяченко Микола (с. Боднарів, Калуський р-н)

Четвертий арбітр: Дуранович Ярослав (м. Івано-Франківськ)

«Гал-Вапно-Енергетик»: Вислобіцький Богдан, Воробець Тарас, Зельманович Богдан, Деренюк Ярослав, Басюк Володимир, Царук Василь (Бесага Максим, 76), Вовчук Юрій, Вовчук Ярослав, Гуменюк Вадим (К), Чернов Андрій (Білогубка Юрій, 80), Худобяк Ігор (Кицька Ярослав, 73)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Савчин Василь (Стефанюк Ростислав, 39, Турчин Василь, 90+2), Яцущак Святослав, Питльований Олег, Боднар Олег, Мельник Орест, Антоник Роман (Мельниченко Микола, 54), Павлів Юрій, Король Андрій (Коско Юрій, 20), Стовбан Любомир

Голи: Деренюк Ярослав (6) – Мельник Орест (70, 88, обидва – з пенальті)

Попередження: Чернов Андрій (4), Зельманович Богдан (60) – Кузів Богдан (52), Яцущак Святослав (77)

Травми гравців захисної ланки
калушан викликали побоювання за результат цієї зустрічі, і з перших хвилин це почало даватись в знаки. Богдану Кузіву раз-за-разом доводилось гасити пожежі біля власних воріт, і закінчилось все пропущеним голом вже на 6-й хвилині: після подачі зі штрафного Деренюк ударом головою підрізав м’яч в ближній кут, при цьому відбувся невеликий рикошет, який дезорієнтував голкіпера ФК «Калуш».
Господарі повели 1:0 і продовжили чинити тиск на ворота гостей. На 38-й хвилині галичани просто зобов’язані були подвоювати рахунок, коли нападник «Гал-Вапно-Енергетика» Ігор Худобяк продавив нашу оборону, проте з 5-ти метрів примудрився пробити вище воріт.
Калушани продемонстрували активність лише в кінці тайму, і перший тривожний сигнал біля воріт Богдана Вислобіцького прозвучав на 41-й хвилині. Після розіграшу стандарту на правому фланзі пройшов навіс на дальню стійку і ніким неприкритий Ростислав Стефанюк якимось дивом не влучив в порожній кут воріт.
В другому таймі наші гравці дещо перебудували свої ряди. Продуктивніше заграли в нападі Стовбан і Стефанюк, а в центрі поля активізувався Питльований, який в одному з моментів перевірив на міцність стійку воріт Вислобіцького. Відігратись гостям вдалось після того, як хтось з гравців «Гал-Вапно-Енергетика» необережно зіграв рукою у власному карному майданчику. Призначений 11-метровий чітко реалізував Орест Мельник – 1:1.
Господарі одразу ж кинулись в атаку і калушанам відверто пощастило: удар Василя Царука зі штрафного струсонув поперечку воріт, а добивання у «Гал-Вапна» вийшло вкрай невдалим. Зіркові гравці господарів в ці хвилини матчу виглядали на диво інертними, і, можливо тому, тренеру галицької команди довелось їх замінити.
Натомість чергова контратака калушан виявилась результативною: Любомира Стовбана грубим прийомом у власній штрафній зустріли захисники, арбітр вдруге вказує на точку і рахунок змінився – 1:2 на користь гостей. Ця поразка викликала невдоволення у місцевих вболівальників, серед яких вже в ході матчу поширилась інформація про призначення про головним тренером «Гал-Вапно-Енергетика»
Миколи Пристая…

Юнаки ФК «Калуш» теж здобули важку перемогу. Вони вже на старті вийшли вперед після індивідуальних зусиль Володимира Заріцького, який скористався з неузгодженості оборонців і воротаря. Після цього господарі міцно заволоділи ініціативою і калушанам доводилось тривалий час витримувати облогу власних воріт. Коли за п’ятнадцять хвилин до фінального свистка «Гал-Вапно-Енергетик» все ж таки зрівняв рахунок, здавалось, що логічним завершенням цього матчу має бути нічия. Та перші три очки в турнірній таблиці гостям приніс точний удар на останніх секундах Олега Куцели зі штрафного.

Склад ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Гудак Степан, Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Яковина Олег, Куцела Олег, Тепчук Вадим (Бігун Олексанр, 55), Заліський Андрій, Коновіцький Олег (Оленюк Володимир, 65), Заріцький Володимир (К) (Шимків Андрій, 73), Басник Володимир (Федорин Ростислав, 69)

Голи: Заріцький Володимир (5), Куцела Олег (80+1)

Попередження: Коновіцький Олег (24), Тепчук Вадим (36), Гудак Степан (63)