«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (1:0)

19-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

8 вересня 2013 – 16.00, с.м.т. Брошнів-Осада, стадіон «Карпати», +18°С, 400 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Нізола Андрій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Дубінський Ігор (м. Івано-Франківськ), Липко Мирослав (м. Городенка)

Четвертий арбітр: Крижанівський Віталій (м. Івано-Франківськ)

«Кроно-Карпати»: Атаманчук Любомир, Перепічка Олег (К), Климус Петро (Волошинович Зеновій, 85), Ляхович Михайло, Крохмалюк Олександр (Скибінський Богдан, 57), Покачайло Ромуальд (Белей Василь, 64), Яворський Георгій, Рябий Михайло (Волошинович Ростислав, 80), Головінський Любомир, Кушецький Ігор, Блажко Валерій (Цимбалістий Ігор, 46)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Микуляк Ярослав, Фітковський Тарас, Гудак Степан (Яловий Роман, 46), Боднар Олег (Питльований Олег, 59), Коско Юрій, Мельник Орест, Савчин Василь, Драган Андрій, Король Андрій (К) (Брізе Олексій, 90+3)

Голи: Кушецький Ігор (21) – Драган Андрій (78)

Попередження: Блажко Валерій (7), Климус Петро (10) – Гудак Степан (11), Олевич Ярослав (41), Коско Юрій (62), Микуляк Ярослав (88)

Фаворитом звітного матчу не безпідставно вважались «Кроно-Карпати», які прагнули реабілітуватись перед власними вболівальниками за втрачені очки в Отинії. Проте вже стартові хвилини показали, що калушани не збираються відсиджуватись в обороні, хоча перший удар по воротах від їх єдиного форварда Андрія Короля вийшов не надто точним.
Після третини тайму перевага «Кроно» ставала все більш відчутною. Спочатку підступний удар низом наніс Валерій Блажко, який цього літа в складі студентської збірної України брав участь в XXVII-й Всесвітній літній Універсіаді – Богдан Кузів не без зусиль відбив м’яч на кутовий. Але незабаром вже й він виявився безсилим, коли Кушецький в штрафній “накрутив” Степана Гудака і сильно вистрілив в ближній кут воріт – 1:0. Господарі повели та надалі продовжували володіти ігровою і територіальною перевагою.
Після штрафного у виконанні Георгія Яворського відбувся рикошет від стінки і Кузів знову лише в останній момент врятував свою команду. Комбінаційна гра в калушан не клеїлась, хоча час від часу вони й організовували небезпечні вилазки на чужу половину поля. Так, за дві хвилини до перерви капітан ФК «Калуш» Андрій Король “хитнув” Перепічку і сильним обвідним ударом спрямував м’яч у дальній кут. Той вже оминув по дузі руки Любомира Атаманчука, але господарів врятувала стійка.
Другий тайм «Кроно-Карпати» розпочали з більш рішучих дій – одразу ж небезпечно в падінні головою пробивав Ігор Цимбалістий, проте Кузів лише кінчиками пальців перевів м’яча на кутовий. Та ігровий час спливав, а чисельні стандарти і удари по воротах не приносили господарям поля бажаного результату. До того ж заміни від Василя Качура виявились не зовсім вдалими, і гра в центрі у калушан помітно оживилась.
Розв’язка наступила на 78-й хвилині, коли Король нав’язав боротьбу захисникам на лінії штрафного майданчика, м’яч потрапив до вільного Андрія Драгана і той потужним ударом з лівої зрівняв рахунок. Пропущений гол подіяв на досвідчених гравців брошнівської команди, наче холодний душ. Їх атакуючі дії стали хаотичними, натомість калушанин Юрій Коско в одному з моментів міг принести перемогу для гостей, але не зумів переграти голкіпера.

Юнаки ФК «Калуш» виглядали цікавішими за своїх ровесників з Брошнів-Осади, але першими відзначились саме господарі поля. На 28-й хвилині невдала гра на виході Юрія Сидора дозволила невисокому нападнику «Кроно-Карпат» Ігорю Костіву ударом головою відкрити рахунок в матчі. Нічию калушанам приніс результативний удар їх капітана Володимира Заріцького, який вдало зіграв на добиванні.

ФК «Калуш» (юнаки): Сидор Юрій, Іваницький Ярослав, Федоришин Василь, Коновіцький Олег, Маліборський Валерій, Романів Артур (Федорин Ростислав, 60), Дейнега Богдан, Борщ Володимир (Кобрин Олег, 78), Бігун Олександр, Заріцький Володимир (К), Басник Володимир (Малинка Сергій, 74)
Гол: Заріцький Володимир (74)
Попередження: Борщ Володимир (48), Заріцький Володимир (72), Сидор Юрій (80+3)