«Гал-Вапно» (Галич) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (0:0)

11-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Вовчок Ярослав і Острижнюк Мирон (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Гал-Вапно»: Клепко Олексій, Канюк Андрій, Гаврилишин Віталій, Кримінський Богдан, Вовчук Ярослав, Томин Тарас, Данів Назарій (К), Конкольняк Ярослав (Третяк Роман, 60), Веприк Олег, Кицька Ярослав (Бобко Ігор, 90+1), Барчук Роман

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Олевич Ярослав (К), Гудак Степан, Коско Юрій, Покачайло Ромуальд, Николишин Тарас, Ковальчук Тарас, Пштир Роман, Павлів Остап (Мельник Орест, 82), Стовбан Любомир, Драган Андрій (Кулинин Андрій, 89)

Гол: Кримінський Богдан (88)

Попередження: Вовчук Ярослав (15), Гаврилишин Віталій (73), Барчук Роман (73) – Драган Андрій (10), Олевич Ярослав (12), Покачайло Ромуальд (78)

Сьогоднішнє «Гал-Вапно» є досить грізним опонентом для будь-якого суперника. Команда знаходиться в групі лідерів чемпіонату і вже увійшла до 1/2 фіналу обласного кубка, знявши з дистанції «Тепловик-ДЮСШ №3» і коломийські «Карпати». З появою на тренерському містку Андрія Нестерука до Галича прийшов цілий ряд досвідчених виконавців, таких як Андрій Канюк, Олег Веприк і Ярослав Конкольняк, а ворота доволі упевнено захищає ще недавній голкіпер ФК «Калуш» Олексій Клепко.

Вже перший штрафний у виконанні «Гал-Вапна» став небезпечним – Веприк накотив м’яча на Назарія Даніва, і удар капітана галичан був дуже близьким до цілі. Гості відповіли стрімким випадом Любомира Стовбана, який промчався лівим флангом і увірвався в штрафний майданчик. Епізод виявився дуже схожим на пенальті, адже падіння нападника калушан відбулось не без допомоги Віталія Гаврилишина, але свисток Олексія Лавріва промовчав…

Стандарти й надалі несли найбільшу загрозу для гостей у цьому матчі. Особливо активізувались гравці «Гал-Вапна» незадовго до і одразу після перерви – знову декілька раз опинявся на ударній позиції Данів, а вкидання з ауту на четвертій хвилині другого тайму завершилось вкрай небезпечним прострілом вздовж лінії калуських воріт. Ще раз галичанам вдалось втекти в контратаку п’ять проти трьох, але Олег Веприк зіграв неефективно.

У калушан більш-менш осмислена атака вийшла на 60-й хвилині, яка завершилась неточним ударом Юрія Коска. А ще за дев’ять хвилин на простріл з флангу відгукнувся Стовбан, та з двох спроб він не спромігся “пробити” Олексія Клепка.

Доля цього загалом нічийного матчу вирішилась на 88-й хвилині: Веприк на досвіді заробив штрафний і сам його виконав, а Богдан Кримінський головою переправив м’яча у ворота. Можна пред’являти тут претензії як до голкіпера, так і до захисників, але в підсумку – поразка 0:1, яка дозволила «Карпатам» одноосібно очолити турнірну таблицю. Тепер виправляти становище доведеться наступної неділі в Калуші у очному протистоянні із коломиянами.