“Ніка-Івано-Франківськ” (Івано-Франківськ) – ФК “Калуш” – 0:4

«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:4 (0:2)

Чемпіонат області з футболу. Матч за 5-6 місця (перша гра)

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Попадинець Петро (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Остапчук Роман (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Заліський Іван  і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Ніка-Івано-Франківськ»: Вульчин Остап, Геник Василь, Бойко Тарас, Прошак Роман, Чопик Михайло, Шпирка Юрій (Лесів Володимир, 58), Дербах Василь, Вацеба Андрій, Слободян Андрій, Веприк Олег (К) (Байдачок Василь, 72), Гуйван Петро (Пристай Віталій, 50)

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Микуляк Ярослав, Олевич Ярослав (К), Ковальчук Тарас (Павелко Остап, 74), Коско Юрій, Гудак Степан, (Гладенький Віталій, 25), Мельник Орест, Генега Роман (Паращій Геннадій, 62), Лаврінок Василь, Драган Андрій, Костів Ігор (Кулинин Андрій, 46)

Голи: Ковальчук Тарас (42), Лаврінок Василь (44), Паращій Геннадій (67), Павелко Остап (81)

Попередження: Шпирка Юрій (24), Пристай Віталій (60), Дербах Василь (84)

В матчі проти «Ніки-Івано-Франківськ» з перших хвилин на вістрі атаки ФК «Калуш» з’явився Ігор Костів. І вже на сьомій хвилині нападник калушан увійшов в штрафний майданчик, але пробив безхитрісно для Остапа Вульчина. Ще в одній з атак флангову активність продемонстрував Роман Генега, який змістився в центр і наніс удар в ближній кут, та й тут голкіпер «Ніки» зіграв надійно.
Після цього івано-франківці, які розпочали від оборони, вирівняли гру і стали частіше контролювати м’яч, але до гостроти біля володінь Богдана Кузіва справа якось не доходила. Лише під завісу тайму пройшов гострий простріл від молодого Юрія Шпирки, проте належної підтримки від партнерів по команді він не отримав.
Натомість оборона «Ніки» ще до перерви – на 42-й і 44-й хвилинах дала збій. В першому випадку подачу від кутового прапорця ударом головою в падінні замкнув Тарас Ковальчук, в іншому – високу індивідуальну майстерність продемонстрував Василь Лаврінок, який обіграв захисника і не залишив шансів голкіперу.
В другому таймі уперта боротьба тривала до 67-ї хвилини: калушани провели взірцеву контратаку, коли одразу троє калушан вийшли на одного захисника, і Паращій вразив порожні ворота. Остаточно ж відправив опонентів у своєрідний нокдаун Отап Павелко – півзахисник забив свій дебютний м’яч за ФК «Калуш», вдало зігравши на добиванні після удару в стійку від Андрія Кулинина.
Тепер матч-відповідь за 5-те місце взагалі видається простою формальністю, особливо зважаючи на те, що за домовленістю команд обидві зустрічі відбуваються на стадіоні «Хімік» в Калуші. Єдиною неприємністю для тренерського штабу ФК «Калуш» стала важка травма Степана Гудака, який в ігровому епізоді отримав перелом скулової кістки і вже прооперований.

«Придністров’я» (Тлумач) – «Вихор» (Ямниця) – 3:1

«Карпати-юнаки» (Коломия) – ФК «Калуш-юнаки» – 2:0 (1:0)
Чемпіонат області з футболу U-18. Матч за 7-8 місця (перша гра)
18 червня 2016 – 17.00, м. Коломия, стадіон «Юність», +27°С, 100 глядачів

Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (К), П’ясецький Іван, Мельничук Дмитро, Катола Микола, Ліщинський Юрій, Максимович Валерій, Коколин Андрій, Пробоїв Святослав, Тимків Андрій, Кальмук Віталій, Мельниченко Сергій
Голи: Голинський Павло (8), Савчук Олександр (45)

В Коломию юнаки ФК «Калуш» приїхали на гру без свого лідера Андрія Кулинина і поступились господарям, пропустивши по голу в кожному з таймів. Лишається сподіватись, що остаточна доля розподілу 7-8 місць в юнацькому заліку все ж таки вирішиться в Калуші.

Результати перших матчів юнацьких складів:

1-2 місця:
«Оскар» (Підгір’я) – «Вихор» (Ямниця) – 3:0
3-4 місця:
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 4:2