“Гал-Вапно” (Галич) – ФК “Калуш” – 0:1 (юнаки – 0:5)

«Гал-Вапно» (Галич) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:1 (0:1)

6-й тур чемпіонату області з футболу. Перша ліга (група «Б»)

Інспектор і делегат ІФФФ: Сікора Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Дебенко Ігор (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Острижнюк Мирон і Андрунишин Ростислав (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Гал-Вапно»: Хомин Микола, Гаврилишин Віталій (Іванишин Андрій, 88), Третяк Роман, Кримінський Богдан, Деренюк Ярослав (Іванишин Юрій, 58), Вовчук Ярослав (Сабат Євген, 46), Вовчук Юрій (К) (Бобко Ігор, 53), Данів Назарій, Гуменюк Вадим, Томин Тарас, Кицька Ярослав

ФК «Калуш»: Клепко Олексій, Гладенький Віталій, Олевич Ярослав (К), Ковальчук Тарас, Драган Назарій, Мельник Орест (Павелко Остап, 83), Драган Андрій, Генега Роман, Паращій Геннадій (Борщ Володимир, 65), Лаврінок Василь, Стовбан Любомир (Костів Ігор, 90+2)

Гол: Лаврінок Василь (43)

Попередження: Гаврилишин Віталій (42)

Минулої середи в Галичі ФК «Калуш» зустрічався ще з одним зі своїх традиційних конкурентів у боротьбі за призові місця чемпіонату – місцевим «Гал-Вапном». Шанувальників калушан насамперед цікавило, як підопічні Петра Лесіва “відійдуть” після прикрої поразки від «Карпат»
у попередньому виїзному матчі. Також, турбували наставника калушан очевидні проблеми зі складом, адже ще не оговтались від травм Микуляк і Головінський, не міг грати дискваліфікований (за друге попередження, отримане в Брошнів-Осаді) Юрій Коско, а через погане самопочуття ще один фланговий оборонець – Степан Гудак залишився на лаві запасних.

Гру обидві команди розпочали практично без розвідки, і вже до 10-ої хвилини ФК «Калуш» організував декілька стрімких атак. Відповідь господарів зі стандарту була доволі загрозливою – м’яч під поперечину спрямував Назарій Данів, і Олексій Клепко, який замінив у воротах Богдана Кузіва, лише ціною ушкодження ліквідував небезпеку. А на добиванні господарям теж не пощастило.

Далі протягом тривалого ігрового часу велась позиційна боротьба, проте гравці обох команд-суперниць не відзначались стрункістю дій. Нарешті на 35-й хвилині відбулась осмислена атака гостей, але Любомиру Стовбану для завершального пасу не вистачило майстерності. Було гаряче й біля воріт калушан – після флангового навісу попри м’яч промайнули всі наші захисники, та Ярослав Вовчук, який залишався один напроти воріт, пробив якось безхитрісно.

За такої гри вкрай потрібним для калушан виявився гол, проведений, як то кажуть, “у роздягальню” «Гал-Вапна»: в карному майданчику високу індивідуальну майстерність проявив Василь Лаврінок, який спочатку пошив у дурні захисника, а потім пробив без шансів для досвідченого Миколи Хомина.

Після відпочинку малюнок гри майже не змінився, і суперники знову обмінялись серією взаємних напівмоментів. Десь на 60-й хвилині пройшов гострий випад від Геннадія Паращія – після його прострілу м’яч влучив у ногу центрального захисника галичан Богдана Кримінського і пройшов у кількох сантиметрах над поперечиною.

В цілому ФК «Калуш» доволі впевнено контролював ситуацію, і лише на останніх хвилинах господарі спромоглися на фінальний штурм, проте досягти чогось реального біля воріт гостей вони так і не змогли. Ще раз міг засмутити Хомина беззаперечного кращий в складі калушан Лаврінок: зі штрафного Василь цілив зряче у верхній кут, проте м’яч лише ковзнув по поперечині.

«Гал-Вапно-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 0:5 (0:2)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Телько Андрій (К) (Тимків Роман, 75), Коколин Андрій, П’ясецький Іван, Катола Микола, Ліщинський Юрій, Кальмук Віталій (Мельниченко Сергій, 31), Кулинин Андрій, Минай Роман (Тимків Андрій, 64), Максимович Валерій (Мельничук Дмитро, 69), Беник Денис (Король Сергій, 72), Пробоїв Святослав (Сорока Святослав, 72)
Голи: Беник Денис (2), Минай Роман (19), П’ясецький Іван (65), Кулинин Андрій (66), Катола Микола (76)

Підопічні Василя Кулинина не мали жодних проблем з аутсайдером юнацького заліку в групі «Б»: 5:0 – впевнена перемога ФК «Калуш-юнаки».