“Кроно-Карпати” – ФК “Калуш” 0:0 (пенальті – 4:3)

ФК Калуш – шостий на Кубку Підгір’я

Матч за 5-6 місце на «Кубку Підгір’я» ФК «Калуш» провів з «Кроно-Карпатами» (Брошнів). Гра завершилась нульовою нічиєю, тож переможця довелось визначати в серії післяматчевих пенальті.

03.03.2012 р. Субота 15.00, с. Старий Лисець, стадіон «Колос», +1°С, 30 глядачів

«Кроно-Карпати» (Брошнів) ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0 (пенальті – 3:4)

Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра: Гулій Володимир (м. Отинія), Перепічка Володимир (м. Івано-Франківськ)

«Кроно-Карпати»: Атаманчук Любомир, Перепічка Олег, Попів Степан, Адамюк Володимир, Волошинович Зеновій (К), Белей Василь (Пихней Роман, 60), Покачайло Ромуальд (Барановський Олег, 46), Кушецький Ігор (Головінський Любомир, 46), Мельниченко Микола (Івахнюк Роман, 30, Качак Назар, 60), Христонько Володимир (Курташ Роман, 46), Волошинович Ростислав

ФК «Калуш»: Кузів Богдан (Сорока Юрій, 46), Олевич Ярослав, Мандрик Володимир, Третяк Роман, Рибатчин Андрій, Стовбан Любомир, Мельник Орест, Боднар Олег (Салаш Андрій, 70), Драган Назарій (Луцан Тарас, 68), Король Андрій (К), Локатир Олег (Петрук Назар, 78)

Голи (післяматчеві одинадцятиметрові удари): Пихней Роман, Адамюк Володимир, Волошинович Ростислав, Головінський Любомир Салаш Андрій, Мельник Орест, Стовбан Любомир. Не реалізовані: Курташ Роман Третяк Роман, Король Андрій

Попередження: Кушецький Ігор (25), Атаманчук Любомир (63) Король Андрій (35)

Вилучення: Волошинович Зеновій (39) Мандрик Володимир (39)

З перших хвилин «Кроно-Карпати» спробували захопити ініціативу і навіть нанесли декілька небезпечних ударів в рамку воріт калушан, та в цих епізодах надійно зіграв Богдан Кузів. Проте вже десь до середини першого тайму гра вирівнялась і основні “бойові дії” розгорнулись в середині поля. Свої корективи в перебіг поєдинку вніс епізод з вилученням Володимира Мандрика і Зеновія Волошиновича, які вирішили з’ясувати стосунки, тож догравали матч команди в неповних складах.
Кінцівку першої 45-хвилинки краще провели калушани. Вони гостріше діяли в атаці і навіть могли повести в рахунку, коли Андрій Король пробивав головою метрів з семи, але удар у нашого капітана сильним не вийшов і Любомир Атаманчук з ним впорався.
Після перерви малюнок гри не змінився. У команди з Брошнева запам’ятався прохід Ростислава Волошиновича, який самотужки “накрутив” наших захисників, але метрів з 12-ти пробив прямо у воротаря. А на останніх хвилинах реальні нагоди відзначитись мали вже Олег Локатир і Андрій Салаш, та вони не використали свої моменти.
Отже, як і впершій грі цих команд на груповому етапі, була зафіксована нічия. В серії післяматчевих 11-метрових штрафних ударів влучнішими були брошнівці: вони схибили лише раз, а у ФК «Калуш» не забивали Роман Третяк (воротар) і Андрій Король, який вдарив значно вище воріт.