Представляємо суперника: “Кроно-Карпати”

Слід зауважити, що за польських часів клуби формувалися переважно за національною ознакою, тому більшість гравців брошнівської команди були поляками. В 1936 році «Стшелєц» зайняв перше місце в одній з двох підгруп класу “Б” Станіславівського воєводства. В іншій підгрупі переможцями стали дві українські команди – станіславський «Пролом» (краща українська команда регіону) та надвірнянський «Бескид». Саме ця трійка розіграла в міні-турнірі між собою дві путівки до вищого дивізіону. І якщо «Пролом» був поза конкуренцією, то за друге місце очікувалась цікава боротьба: «Стшелєц» двічі поступився «Пролому» – 2:4 та 0:1, проте зумів переграти «Бескид» – 3:1 та 1:0. Таким чином брошнівська команда посіла другу сходинку та здобула путівку до класу “А”.

З 1996-2010 роках брошнівчани з перервами і без особливого успіху виступали в другій лізі чемпіонату області, тому за останні п’ятнадцять років шляхи команд Калуша і Брошнева не перетинались. Проте, після повернення обох команд до обласної еліти, це буде вже третя зустріч цих суперників між собою в сезоні 2012 року. В матчі за 5-те місце на цьогорічному турнірі на «Кубок Підгір’я» брошнівчани святкували перемогу в серії післяматчевих пенальті. Сильнішими виявились «Кроно-Карпати» і в грі 1/8 фіналу розіграшу кубка області на калуському стадіоні «Хімік».
Команда з Брошнева, яка вдало виступає на власному стадіоні і здобула перемоги у всіх п’яти домашніх матчах чемпіонату, в останній кубковій грі поступилась у власних стінах «Галичині-Вапну» з Галича – 0:1. Попри виліт з кубку області підопічні Василя Качура впевнено посідають другу сходинку в турнірній таблиці чемпіонату і всерйоз націлились на завоювання одного з трьох призових місць. Цікавим обіцяє бути протистояння команд юнаків Брошнева і Калуша, які є лідерами змагань. Особливого забарвлення завтрашньому поєдинку основних складів придає також виступ у «Кроно-Карпатах» ряду вихованців калуського футболу.

«Кроно-Карпати» (с.м.т. Брошнів-Осада, Рожнятівський район)

Матч 13-го туру чемпіонату області ФК «Калуш» проведе в селищі міського типу Брошнів-Осада з місцевими «Кроно-Карпатами».

Стадіон: «Карпати» 1000 місць (450 індивідуальних пластикових сидінь)
Попередні назви команди: «Авангард», «Карпати», «Галичина»
Президент клубу: Сальваровський Володимир Володимирович
Досягнення: срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (1965); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (1963, 1964, 1974); володар кубка Івано-Франківської області (1964, 1965); переможець другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1986, 2010)

Футбол в Брошневі бере свій початок з початку 30-х років ХХ століття, коли було створено першу футбольну команду під назвою «Стшелєц» («Стрілець»), а офіційні поєдинки команд Калуша і Брошнева ведуть свій відлік з 1931 року. Тоді калуські «Гакоах» і «Сокіл» разом з брошнівським «Стшельцем» утворили одну з підгруп класу “С” Станіславського воєводства. Відомим є лише результат матчу «Стшелєц» – «Гакоах» (1:1).