Представляємо суперника: “Кроно-Карпати”

В порівнянні з минулим сезоном в «Кроно-Карпатах» відбулись певні зміни – пішли з команди Михайло Рябий («Карпати» Печеніжин), Роман Пихней («Сокіл» Голинь), Степан Попів (чемпіонат м. Івано-Франківська) і Микола Мельниченко (ФК «Калуш»). Натомість граючому тренеру брошнівчан Василю Качуру вдалось поповнити лави сильними і досвідченими виконавцями, такими як: Валерій Блажко і Олександр Крохмалюк («Карпати» Коломия), Михайло Ляхович (ФК «Калуш»), Ігор Цимбалістий («Галичина-Вапно» Галич), Георгій Яворський («Сокіл» Стрий, «Украгроком» с.м.т. Приютівка Кіровоградської обл.).
Що до калушан, то ще перед початком чемпіонату з Брошнева до Калуша перебрались гравці, що стали чемпіонами області 2013 року в складі молодіжної команди «Кроно-Карпат» – Олег Питльований, Любомир Федик і Олег Турчин. В наступній грі, імовірно, з’являться на полі нові “придбання” ФК «Калуш» – Олексій Брізе («Тепловик» Івано-Франківськ, «Колос» П’ядики, «Галичина-Вапно» Галич, «Прут» Делятин), Богдан Гутник («Нафтовик» Долина) і Роман Яловий («Юність» Верхня).

«Кроно-Карпати» (с.м.т. Брошнів-Осада, Рожнятівський район)

Наступної неділі ФК «Калуш» проведе чергову зустріч з «Кроно-Карпатами» з Брошнів-Осади.

Стадіон: «Карпати», 450 індивідуальних пластикових місць
Попередні назви команди: «Авангард», «Карпати», «Галичина»
Президент клубу: Сальваровський Володимир Володимирович
Досягнення: срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (1965); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (1963, 1964, 1974); володар кубка Івано-Франківської області (1964, 1965); переможець другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1986, 2010)

Суперники добре знайомі по матчах попереднього сезону і треба сказати, що сусіди з Рожнятівщини стали незручним суперником для нашої команди. Остання зустріч ФК «Калуш» і «Кроно-Карпат» відбулась в жовтні минулого року на стадіоні «Хімік» і завершилась нічиєю 1:1 – за господарів відзначився Андрій Король, а наприкінці матчу рахунок зрівняв вихованець калуського футболу Володимир Адамюк, який зараз виступає в першій професійній лізі чемпіонату України за «Кримтеплицю» з Молодіжного.