Представляємо суперника: МФК “Ніка-Тепловик”

 

На сьогодні фактично завершився процес реформування футбольного клубу, який був створений в 1998 році на базі Івано-Франківського підприємства Теплокомуненерго (ТКЕ), на муніципальну команду. Завершенням цих організаційних змін стало долучення до числа співзасновників клубу ДЮФК «Ніка», який ще недавно виступав в обласних змаганнях окремим колективом. Тому відтепер офіційна назва клубу звучить так: МФК «Ніка-Тепловик» (Івано-Франківськ).
Президентом «Тепловика» перед початком сезону був обраний Андрій Шулятицький, відомий у минулому гравець івано-франківського «Прикарпаття», львівських «Карпат», луцької «Волині» і «Закарпаття» з Ужгорода. Посаду спортивного директора команди тепер обійняв колишній багаторічний наставник «Тепловика» Микола Васильків, а Сергій Пташник залишився головним тренером. На участь муніципалів в обласних змаганнях лише міська рада Івано-Франківська виділила 160 тисяч гривень. Стабільне фінансове становище і підбір сильних виконавців дають підстави вважати, що в цьому сезоні МФК «Ніка-Тепловик» зможе знову повести боротьбу за призові місця чемпіонату.
Цьогорічний склад «Ніки-Тепловика» поповнив цілий ряд відомих гравців: з богородчанського «Газовика» перейшов досвідчений захисник Андрій Соколенко, з яремчанських «Карпат» – Віталій Гаврилишин і Ярослав Конкольняк, з команд львівського регіону – вихованці стрийської «Скали» Тарас Бутрак та Іван Брікнер, також після річної перерви до лав “тепловиків” повернувся один з кращих гравців ФК «Калуш» в минулому сезоні – Андрій Рибатчин. І нарешті днями до обласного центру з тлумацького «Придністров’я» перебрався дуже досвідчений форвард Богдан Павлюк, прихід якого повинен компенсувати втрату незмінного лідера атак і бомбардира команди останніх років – Андрія Нестерука, котрий нині виступає за «Карпати» з Коломиї.
В стартовому турі чемпіонату на рідному стадіоні «Гірка» івано-франківці дещо несподівано недорахувались очок, зігравши унічию з дебютантом елітного дивізіону – отинійською «Славією» – 1:1 (гол: О. Дорош). Правда вже на попередньому етапі кубкового турніру МФК «Ніка-Тепловик» впевнено розібрався з представником другої обласної ліги – командою «Дністер-Рітас», розгромивши її в Побережжі з рахунком 5:0.

 

МФК «Ніка-Тепловик» (м. Івано-Франківськ)

Матч 3-го туру ФК «Калуш» проведе в Калуші на стадіоні «Хімік», де його суперником буде муніципальний футбольний клуб «Ніка-Тепловик» з обласного центру.

Рік заснування команди: 1998
Домашній стадіон: «Гірка», кількість індивідуальних пластикових місць – 342
Президент клубу: Шулятицький Андрій Тарасович
Досягнення: чемпіон Івано-Франківської області (2002); срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (2003, 2005, 2006, 2010); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (2000, 2004, 2009, 2011); володар кубка Івано-Франківської області (2003, 2004); володар суперкубка області (2003)

В минулорічному чемпіонаті ФК «Калуш» і «Тепловик» обмінялись домашніми перемогами з однаковим рахунком 2:1, проте з нового сезону в становищі наших суперників відбулись значні зміни.