Представляємо суперника: “Гал-Вапно-Енергетик” (Галич)

 

Президентом клубу залишився Магаль Володимир Васильович – директор компанії ТзОВ «Галичина-Вапно», яка спеціалізується на виробництві і продажі вапна, а юнацькою командою «Гал-Вапно-Енергетика» опікується профком Бурштинської ТЕС ПАТ «ДТЕК Західенерго». Крім зміни назви, в колективі відбулась ротація на тренерському містку: замість Валентина Москвіна, котрий кермував у Галичі минулого сезону, головним призначено Володимира Рудницького, який працює тренером в дитячо-юнацькому футбольному клубі «Енергетик».
Галицька команда, яка планує виступати в чемпіонаті області та і одночасно змагатись в аматорському чемпіонаті України, суттєво зміцнила свої ряди. З Тернопільщини до Галича переїхали Сергій Цяпа (вихованець «BRW-ВІК» з Володимира-Волинського) і Тарас Стирчак, з яремчанських «Карпат» – Антон Луцик, а з першолігового клубу «Геліос» (Харків) – Андрій Чернов та Ігор Худобяк. Нагадаємо, що з Чернов захищав кольори бурштинського “Енергетика» з 2006 по 2012 роки, а в послужному списку іншого новачка – Ігоря Худобяка – виступи за юнацьку збірну України (U-18), а також за команди «Прикарпаття», «Факел» і «Спартак» з обласного центру, «Динамо-2 і ПФК «Севастополь».
На старті сезону-2013 галичани вже взяли участь в «Кубку Підгір’я», де зуміли пройти до фіналу, та у вирішальному поєдинку з великим рахунком (0:3) поступились брошнівським «Кроно-Карпатам». При цьому голкіпера «Гал-Вапно-Енергетика» Богдана Вислобідського визнано кращим в своєму амплуа, а Ігор Худобяк забив 7 м’ячів і став кращим бомбардиром турніру.

ФК «Гал-Вапно-Енергетик» (м. Галич)

Чемпіонат області-2013 ФК «Калуш» розпочне матчем другого туру на виїзді зустріччю з галицькою командою «Гал-Вапно-Енергетик».
Рік заснування команди: 2009
Домашній стадіон: «Колос», 320 індивідуальних пластикових місць
Попередні назви команди: «Дністер», «ГалВапно», «Галичина-Вапно»
Президент клубу: Магаль Володимир Васильович
Досягнення: чемпіон Галицького району 2010 року; сьоме місце в чемпіонаті Івано-Франківської області 2012 року; вихід до 1/2 фіналу Кубка області 2012 року
Гра знову відбудеться на стадіоні «Енергетик» в Бурштині, де пройшов останній матч між цими командами, який завершився бойовою нічиєю – 3:3. Причиною цього стало не перше довгоочікуване об’єднання галицького «Гал-Вапна» з бурштинським «Енергетиком», тому матчі галицька команда може проводити на двох “домашніх” стадіонах: в Бурштині і в Галичі на «Колосі».