Представляємо суперника: “Кроно-Карпати”

«Кроно-Карпати» – один з небагатьох колективів нашої області, який характеризується стабільністю складу, і в період дії літнього трансферного вікна зміни тут відбулись мінімальні. Команду покинув лише нападник Володимир Христонько, який перейшов в рідний голинський «Сокіл». Натомість в другому колі брошнівчани підсилились Михайлом Рябим, відомим своїми виступами за «Карпати» (Коломия), «Буковину» (Чернівці) і «Ниву» (Тернопіль).
В цьому році керівництво «Кроно-Карпат» ставило перед командою амбітні цілі. Були витрачені чималі кошти, але завоювати один з комплектів нагород чемпіонату області, як і перемогти в кубку, підопічним Василя Качура, очевидно, не вдасться – конкурувати з більш заможними яремчанськими та коломийськими «Карпатами», і «Газовиком» з Богородчан їм виявилось не під силу. Ось і в останньому домашньому матчі брошнівчани втратили дорогоцінні очки, зігравши в безгольову нічию з ФК «Снятин». Єдиною втіхою може стати перемога в змаганнях юнацьких складів, але ж досягти хотілось чогось більшого…

«Кроно-Карпати» (с.м.т. Брошнів-Осада, Рожнятівський район)

Наступним суперником ФК «Калуш» будуть «Кроно-Карпати» з сусіднього Рожнятівського району.

Стадіон: «Карпати» 450 індивідуальних місць
Попередні назви команди: «Авангард», «Карпати», «Галичина»
Президент клубу: Сальваровський Володимир Володимирович
Досягнення: срібний призер чемпіонату Івано-Франківської області (1965); бронзовий призер чемпіонату Івано-Франківської області (1963, 1964, 1974); володар кубка Івано-Франківської області (1964, 1965); переможець другої ліги чемпіонату Івано-Франківської області (1986, 2010)

Наступна очна зустріч суперників буде для них вже четвертою в сезоні на турнірах різного рівня. До цього «Кроно-Карпати» перемагали калушан в Кубку Підгір’я і на етапі 1/8 фіналу розіграші Кубка області. В першому колі чемпіонату на своєму стадіоні брошнівчани теж святкували перемогу з рахунком 1:0, проте забити переможний гол їм вдалось лише на 87-й хвилині матчу.