“Тепловик-ДЮСШ №3” (Івано-Франківськ) – ФК “Калуш” – 2:2

«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:2 (2:1)

21-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

21 травня 2017 – 17.00, м. Івано-Франківськ, стадіон «Гірка», +15°С, 120 глядачів

Спостерігач арбітражу ІФФФ: Овчар Ігор (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Геник Ігор (м. Коломия), Іванців Володимир (с. Камінна, Надвірнянський р-н)

4-й арбітр: Луцький Олег (с. Боднарів, Калуський р-н)

«Тепловик-ДЮСШ №3»: Кулик Дмитро (Петрик Андрій, 46), Новицький Андрій, Пархуць Віталій, Андрієшин Роман, Самочко Андрій, Солдатенко Олександр, Вацеба Ярослав (К), Проців Сергій, Горбатий Роман (Федак Сергій, 46), Слободян Андрій (Якібчук Павло, 50), Ступницький Василь (Чорней Юрій, 70)

ФК «Калуш»: Михалевич Олександр, Гудак Степан, Микуляк Ярослав (К) (Мельник Орест, 23), Коско Юрій, Николишин Тарас, Павлів Остап, Ковальчук Тарас, Лаврінок Василь (Кулинин Андрій, 76), Пштир Роман, Корчемкін Микита, Хомин Володимир (Генега Роман, 65)

Голи: Пархуць Віталій (6), Ступницький Василь (22) – Лаврінок Василь (36), Корчемкін Микита (83)

Попередження: Вацеба Ярослав (86), Солдатенко Олександр (90) – Корчемкін Микита (42), Николишин Тарас (45)

Непоступливий «Тепловик-ДЮСШ №3», який в попередньому турі без гри подарував три очки «Колосу Городенківщини», відібрав таки їх у ФК «Калуш». Матч на «Гірці» через потужну весняну зливу стартував із незначним запізненням, та газон стадіону зумів впоратись із таким навантаженням.

Сама гра розпочалась для ФК «Калуш» вкрай невдало. Вже на 22-й хвилині гості “горіли” – 0:2, і могли пропустити ще. На щастя, ще до перерви калушанам вдалось відіграти один м’яч, а в другому таймі перевага підопічних Петра Лесіва стала беззаперечною, і Микита Корчемкін, який помітно додає в останніх матчах, опинився в потрібну мить у карному майданчику господарів та зрівняв рахунок.

Відео голів з Youtube ФК «Калуш»

Справжньою сенсацією туру стала поразка галичан в “рідних стінах” від «Придністров’я». Вона дозволила ФК «Калуш» залишитись на другій позиції, а городенківці тим часом вже зрівнялись з «Гал-Вапном» в турнірній таблиці і знову дихають у спину калушанам.

Результати матчів 20-го туру:

«Колос Городенківщини» (Городенка) – «Тепловик-ДЮСШ №3» – +:- (гості відмовились вийти на гру через поганий, на їхню думку, газон стадіону в Городенці)
ФК «Турка» (Турка) – «Карпати» (Болехів) – 1:0
«Придністров’я» (Тлумач) – «Бескид» (Надвірна) – 2:2
ФК «Битків» (Битків) – «Гал-Вапно» (Галич) – 0:0
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Вихор» (Ямниця) – 2:0
«Нафтовик» (Долина) – «Карпати» (Коломия) – 1:3