“Тепловик-ДЮСШ №3” – ФК “Калуш” – 0:2 (юнаки – 3:0)

ФК «Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:2 (0:0)

7-й тур чемпіонату області з футболу (перша ліга)

17 травня 2015 – 16.00, м. Івано-Франківськ, стадіон «Гірка», +15°С, 500 глядачів

Інспектор і делегат ІФФФ: Ольшанецький Василь (м. Івано-Франківськ)

Арбітр: Лаврів Олексій (м. Івано-Франківськ)

Асистенти: Стасинець Олег (м. Івано-Франківськ) і Гордійчук Роман (с.м.т. Гвіздець, Коломийський р-н)

Четвертий арбітр: Андрунишин Ростислав (м. Івано-Франківськ)

ФК «Тепловик-ДЮСШ №3»: Генсьор Владислав, Клим Михайло (Рудницький Денис, 21, Якібчук Павло, 78), Городецький Віталій, Самочко Андрій, Вацеба Ярослав, Оринчак Богдан, Гуменюк Назар, Іванишин Юрій (Грона Юрій, 75), Легкий Іван, Павлів Юрій (Пилка Олег, 85), Ступницький Василь

ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Гладенький Віталій, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Гудак Степан (Новицький Андрій, 46), Драган Назарій, Драган Андрій (Боднар Олег, 90+3), Головінський Любомир (Коско Юрій, 51), Мельник Орест, Януш Орест (Борщ Володимир, 90), Гром’як Тарас (Стовбан Любомир, 87)

Голи: Микуляк Ярослав (70), Януш Орест (82)

Стартові 25 хвилин в поєдинку на «Гірці» гості більше володіли м’ячем і територією, натомість «Тепловик» гостріше діяв на контратаках. Калушани в першому таймі жодного разу не потурбували Владислава Генсьора, хіба що до їх активу можна занести удар Мельника з далекої відстані, проте м’яч пройшов вище воріт.
Під завісу тайму господарям навіть вдалось перехопити ініціативу і створити кілька потенційних гольових моментів. Так, потужний постріл з-за меж карного майданчика заблокували наші захисники, а після провалу на лівому фланзі захисту ФК «Калуш» нападник івано-франківців виявився першим на м’ячі, але забарився з ударом. Тому нулі на табло після першої 45-хвилинки, здається, більше задовільнили гостей.
Одразу по перерві знову виникла небезпека біля воріт Богдана Кузіва, щоправда ніхто з гравців «Тепловика» не відгукнувся на простріл низом з правого флангу. Після цього ФК «Калуш» нарешті заграв в цікавий комбінаційний футбол, де плідно почали працювати обидва фланги. Перший хороший момент з’явився після удару зі штрафного метрів з 25-ти Ореста Мельника. Голкіпер господарів не без труднощів перевів м’яча на кутовий.
В підсумку один зі стандартів виявився вирішальним – після подачі з кутового відмінно на другому поверсі зіграв Ярослав Микуляк і пробив без шансів для Генсьора. Практично одразу ж рахунок міг стати 2:0 на користь гостей, якби Тарас Гром’як влучив у рамку дальнім обвідним ударом, проте м’яч пройшов зовсім близько від штанги.
Другий гол у ворота “тепловиків” таки відбувся на 82-й хвилині: Гром’як з Янушем коротким пасом обіграли весь захист івано-франківців, останній вийшов на побачення з голкіпером пробив низом в дальній кут, тим самим поставивши крапку у матчі. В цілому, заслужена перемога ФК «Калуш», який в другому таймі показав пристойний футбол.

ФК «Тепловик-ДЮСШ №3-юнаки» – ФК «Калуш-юнаки» – 3:0 (1:0)
Склад ФК «Калуш-юнаки»: Рисей Олег, Романів Артур (К), Тимків Михайло, Палько Андрій, Устінський Іван (Романів Володимир, 41), Кобрин Олег, Генега Роман, Танчин Владислав (Коколин Михайло, 72), Малинка Сергій, Куцела Юрій, Минай Роман (Король Андрій, 41)
Попередження: Тимків Михайло (43), Король Андрій (69)

Калуські юнаки не зуміли гідно протистояти своїм опонентам і поступились – 0:3. М’ячі у ворота, які захищав Олег Рисей, влетіли на 16-й, 46-й і 73-й хвилинах.

Інші результати туру:

«Дністер» (Галич) – «Карпати» (Болехів) – 3:2 (юнаки – 1:0)
«Оскар» (Підгір’я) – «Покуття-Євромодуль» (Снятин) – 4:0 (2:2)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 0:2 (3:0)
«Карпати» (Коломия) – «Гуцульщина» (Косів) – 5:1 (4:0)
«Галичина» (Івано-Франківськ) – «Нафтовик» (Долина) – 1:3 (0:11)
«Придністров’я» (Тлумач) – «Пробій» (Городенка) – 5:0 (4:0)

В наступному 8-му турі ФК «Калуш» хоч і буде вільним від ігор, проте має непогані шанси утриматись на шостій сходинці турнірної таблиці. Адже суперники найближчих переслідувачів – «Придністров’я», болехівських і брошнівських «Карпат» доволі серйозні, відповідно – «Нафтовик», «Оскар» і одноклубники з Коломиї.