Дитячий турнір “Золота Осінь-2012”

 

      Турнір «Золота Осінь», який раніше проводився на районному рівні, цього року значно розширив географію своїх учасників. В змаганнях взяли участь команди ДЮСШ (Долина), ДЮСШОР (Калуш), «Ніка-1» (Івано-Франківськ), «Ніка-2» (Івано-Франківськ), «Карпати» (Брошнів)-1, «Карпати» (Брошнів)-2, «Скала» (Стрий) і «Юніор» (Івано-Франківськ), які були розбиті на дві групи.

     На попередньому етапі молоді футболісти калуської ДЮСШОР зіграли у нічию з місцевими «Карпатами»-2 (1:1) і «Нікою-1» (1:1), а також виявились сильнішими за «Юніор» з обласного центру (6:3). В підсумку наша команда набрала 5 очок і посіла перше місце в своїй групі. У фіналі в напруженому поєдинку калушани з рахунком 2:0 обіграли «Карпати»-1 – по одному голу в кожному з таймів забив Назар Кіндюх.

      Кубки, грамоти, медалі і цінні нагороди переможці турніру отримали з рук депутата Івано-Франківської обласної Ради Володимира Грабовецького та селищного голови с.м.т. Брошнів-Осада Івана Шикеринця. Кращим воротарем турніру було визнано голкіпера ДЮСШОР (Калуш) Романа Скікуна.

      Склад команди калуської ДЮСШОР: Шарпатський Олег, Скікун Роман, Лесів Максим (капітан команди), Скакун Євген, Цюпер Олександр, Лаюк Максим, Багриновський Владислав, Лопушанський Юрій, Кіндюх Назар, Шуст Андрій, Яцків Юрій, Гонський Олександр, Климишин Юрій, Сидорко Владислав, Сушайло Євген, Папідоха Остап і Федорків Владислав.

 

   Короткий коментар для сайту ФК «Калуш» надав тренер переможців Ярослав Васильович Коник: «Поїздка вихованців калуської дитячо-юнацької спортивної школи в Брошнів-Осаду стала можливою дише завдяки допомозі батьків і фінансовій підтримці приватного підприємця Руслана Цюпера, який також подарував команді якісний ігровий м’яч. Ми також маємо запрошення і хотіли б взяти участь у турнірі, який відбудеться з 25 по 30 жовтня в Кам’янці-Подільському Хмельницької області, куди з’їжджаються команди з усієї України. Калуська ДЮСШ не має можливості профінансувати поїздку на ці змагання, тому звертаємось до підприємств і підприємців міста з проханням про допомогу, за яку будемо щиро вдячні.»

Калушани – переможці турніру «Золота Осінь-2012»

     05-06 жовтня команда калуської ДЮСШОР 2002 року народження (тренер – Ярослав Коник) взяла участь в традиційному дитячому турнірі «Золота Осінь», який щорічно проводиться в селищі міського типу Брошнів-Осада Рожнятівського району.

Залишити відповідь