Прес-конференція

Як запевнив «Вікна» президент громадської організації «ФК «Калуш» Борис Червоний, фінансова ситуація клубу стабілізувалася, особливо – після входження до правління клубу начальника управління у справа сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайла Клима та підприємця, депутата міської ради Романа Бігуна. Адже фінансова підтримка з боку місцевої влади є життєвою необхідністю. І це у той час, коли в області розпалося кілька команд: у чемпіонаті замість 16-ти грають тільки 13 колективів. Крім фінансової допомоги у рамках Програми допомоги громадським спортивним організаціям, Калуш допомагає команді і безкоштовною орендою футбольного поля. Комерційна оренда 1 години газону становить 2000 гривень.
– Коли став членом правління, то відразу виявив 2 проблеми, – зазначив Роман Бігун. – Між членами правління не було чітко розподілено завдань та обов’язків. Складною була і фінансова ситуація. Щоб достойно дограти цей сезон, по-людськи виконати мінімальні обов’язки перед командою, потрібно 140-150 тис. гривень. Оптимізму додала зустріч із міським головою Ігорем Насаликом, який запевнив що міський бюджет виділить половину необхідної суми, адже футбол – це соціальний проект, доступний і корисний відпочинок для калушан. Крім того, у міськраді є 12 “олігархів”. Тож, соромно, щоб у Калуші не було футбольної команди хоча б другої ліги! Але якщо міський бюджет свої зобов’язання виконує, то з депутатами-підприємцями виявив фантастичні речі. Коли йшлося про 2 тис. гривень, дехто мені казав: “Та ти що? Я в очі таких грошей не бачив!”. Проте, вперше за 6 років цього літа вдалося провести навчально-тренувальний збір, а ще – 4 контрольні матчі, з яких три закінчилися перемогою.
– Минув тільки місяць, але процес іде, – каже Роман Бігун. – Наведемо лад у правлінні, тоді і буде результат. Якщо будемо бездарні – розплатимося власними коштами. Завдання ж для команди – піднятися з передостаннього місця.
Як розповів «Вікнам» новий головний тренер ФК «Калуш» Роман Драган, у чемпіонаті немає жодної команди суперників, яка була б на голову вищою за калушан.
– Команда є, грати у футбол вміє, – переконує тренер, який раніше тренував жіночий ФСК вищої ліги «Нафтохімік». – Середня лінія і лінія атаки повністю укомплектовані, про що свідчать 14 голів у 4-х контрольних матчах. Проблеми – у захисній ланці. Не будемо пропускати – буде надійний тил. У товариській грі з «Нафтовиком» виграли з рахунком 1:0 – вже не пропустили.
Тож, наша команда з оптимізмом входить у друге коло чемпіонату області. За словами капітана команди Андрія Короля, “що вміємо – будемо робити”. Тим паче, що газон стадіону «Хімік», без перебільшення, є кращим на Прикарпатті. Тепер справа – за вболівальниками.

 

Джерело: http://vikna.if.ua

 

 

Репортаж новин Калуського міського телебачення від 02.08.2013 р.

ФК «Калуш» – готовність №1

Футбольний клуб «Калуш» уперше за останні шість років провів навчально-тренувальний збір, який пройшов з 22 по 27 липня у селі Вістова Калуського району на базі ФСК «Нафтохімік». За його підсумками в обоймі нового тренера Романа Драгана залишилось 18 футболістів, яких заявлено до участі у другому колі чемпіонату області з футболу. Наймолодшим заявленим гравцем став 17-річний нападник Володимир Борщ, найстаршим – 33-річний захисник Роман Яловий.

Залишити відповідь