Представляємо суперника: “Хутровик” (Тисмениця)

«Хутровик» (Тисмениця)

В першій грі другого кола ФК «Калуш» прийме команду «Хутровик» з міста Тисмениці.

Рік заснування команди: 1958
Домашній стадіон: «Хутровик»
Президент: Богдан Секрета
Найбільші досягнення: чемпіон Івано-Франківської області 1992 року; три сезони (1995/96—1997/98 р.р.) команда грала у другій лізі Чемпіонату України; також на рахунку тисменичан одна перемога у зимовому «Кубку Підгір’я-94».

Злет команди з міста Тисмениці розпочався після перемоги в чемпіонаті області, і вже наступного сезону – з серпня 1993 по липень 1994 року «Хутровик» виступає у перехідній лізі чемпіонату України. У наступному сезоні 1994/1995, зайнявши третє місце, команда «Хутровик» переходить з третьої ліги (перехідної) до другої ліги (Група «А»), де грає три сезони. У 1996 році головний спонсор – Тисменицьке хутрове підприємство – залишає команду, і два наступних сезони вона виступає під назвою ФК «Тисмениця», але після закінчення чемпіонату 1997/1998 р.р. знімається зі змагань і втрачає статус команди майстрів.

Пізніше команда повертає свою давню назву «Хутровик» і бере участь в обласних і районних змаганнях. Так за підсумками сезону 2007 другої ліги чемпіонату області тисменичани посіли 12, а у 2008 році – 7 місце. В середині сезону 2009 року в команди виникають фінансові труднощі, через які «Хутровик» припиняє участь в обласних змаганнях.
У 2011 році команда повернулась до другої ліги обласної першості. В першому турі цьогорічного чемпіонату тисменичани взяли гору над ФК «Калуш» з рахунком 4:0.
Нині тисменицький «Хутровик» очолює Богдан Секрета, головний тренер – Юрій Сендецький. Серед гравців команди можна виділити її капітана Зіновія Василіва, який виступав у складі «Хутровика» ще у 1993 році, а також досвідченого ветерана Миколу Зуєнка. Також за команду виступають відомі гравці: Данилюк Петро («РУФК» Київ), Гришко Іван («Техно-Центр» Рогатин, «Чорногора» Івано-Франківськ), Дяків Ростислав («Металург» Донецьк (дублюючий склад), «Енергетик» Бурштин), Микулець Віктор («Чорногора» Івано-Франківськ).
Після першого кола «Хутровик» з 11 очками посідає восьмий рядок в турнірній таблиці. У виїзних матчах сезону-2011 наш суперник тричі програв і здобув дві результативні нічиї з одинаковим рахунком – 3:3 в Микитинцях і Отинії.