Є перші здобуті очки в чемпіонаті!

Результативною нічиєю завершився матч сьомого туру чемпіонату Івано-Франківської області між коломийським «Варатиком» та ФК «Калуш», який приніс калушанам перше очко.

Гра протягом першого тайму відверто не “клеїлась” в нашої команди. Перед самою перервою господарям вдалося вийти вперед, коли на 35-й хвилині м’яч у наші ворота забив Андрій Олійник. Другий тайм теж тривав в подібному руслі, доки Петро Лесів не провів ряд замін які кардинально вплинули на перебіг подій. На 76-й хвилині відзначився Андрій Шуст і вирівняв ситуацію – 1:1. Надалі калушани володіли ініціативою, притискаючи суперника до його воріт, але вирвати перемогу так і не змогли. Таким чином калушани здобули перший заліковий бал до турнірної таблиці.

«Варатик» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (1:0)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 7 тур.

3 жовтня 2021 р. – 16.00,  Стадіон с. Воскресинці (Воскресинці), +17°С, 300 глядачів

Делегат ІФАФ і спостерігач арбітражу: Герега Володимир (Івано-Франківськ)

Арбітр: Музика Олег (Рогатинський р-н)

Асистенти: Трач Володимир (Рогатинський р-н) і Будункевич Мар’ян (Івано-Франківськ)

«Варатик»: Гавадзюк Ігор, Олійник Андрій (Бедзінський Володимир, 46), Левандович Роман, Гаврилюк Іван (Дишук Олег, 67), Кавацюк Михайло, Іваничук Володимир (Стасюк Роман, 67), Іваничук Петро, Базюк Назар, Делейчук Юрій, Сметанюк Роман (Хруставчук Тарас, 46), Маковійчук Василь (К)

ФК «Калуш»: Ланевський Володимир, Гладенький Віталій (К), Павлів Максим, Луцький Любомир, Николяк Роман (Шиян Дмитро, 57), Гринечко Дем’ян (Шуст Андрій, 65), Луцький Павло, Бугрій Василь (Саків Олександр, 57), Куцела Юрій (Грицюк Андрій, 65, Савчин Давид, 90), Олексин Мар’ян (Корвацький Сергій, 46), Лесів Андрій (Тимків Андрій, 57)

Голи: Олійник Андрій (35) – Шуст Андрій (76)

Попередження: Стасюк Роман (84) – Гладенький Віталій (32), Луцький Любомир (47), Павлів Максим (48)