Огляд туру

Минулої неділі беззаперечний лідер другої ліги «Гуцульщина» в Кососві певнено переміг болехівські «Карпати». Ще більша різниця в рахунку зафіксована в Отинії, де господарі просто познущались над гостями з Обертина. Чотирма голами в цьому матчі відмітився новоспечений граючий тренер «Славії» Роман Ярий, в активі у якого вже сім влучних пострілів в іграх другого кола. Урожайним на голи виявився і поєдинок останнього туру в Кутах. Знову почав забивати камерунський легіонер «Дністра-Рітас» Жозеф Патрік Ндіга Нгує, який відбув трьохматчеву дискваліфікацію, але двох його голів було замало побережцям, щоб здобути хоча б якісь очки. Господарі не лише ліквідували по ходу матчу відставання з різницею у два м’ячі, але за десять хвилин до кінця гри ще й зуміли вирвати перемогу.

Чемпіонат області. Перша ліга. 20 тур

«Кроно-Карпати» – «Бескид» (Надвірна) – 4:0 (юнаки – 1:0)
«Тепловик» (Ів-Франківськ) – «Пробій» (Городенка) – 3:0 (7:0)
«Газовик» (Богородчани) – «Снятин-Євромодуль» – 2:1 (4:3)
«ГалВапно» (Галич) – «Нафтовик» (Долина) – 0:1 (3:0)
ФК «Гвіздець» (Гвіздець) – «Яспіль» (Ясенів Пільний) – 0:3 (5:2)
«Прут» (Делятин) – «Придністров’я» (Тлумач) – 1:4 (1:2)
«Карпати» (Коломия) – «Прикарпаття-2» (Ів-Фран.) – +:- (+:-)
«Ніка-Динамо» (Ів-Фран.) – «Сокіл» (Угринів) – -:+ (-:+)

В центральному матчі туру «Газовик» в Богородчанах приймав снятинський «Євромодуль». Гості забили першими на 23 хвилині після удару Івана Шинкарика, проте вже через дві хвилини гравець «Газовика» Роман Вірстюк зрівнює рахунок, за чотири хвилини до закінчення гри Андрій Глодан приносить господарям перемогу. Без особливих проблем виграли свої матчі також інші команди лідируючої групи – «Тепловик» і «Придністров’я». Відзначимо також другу перемогу поспіль з рахунком 1:0 долинського «Нафтовика», який цього разу на виїзді здолав «ГалВапно».