![]() |
Свій футбольний шлях Володимир Адамюк розпочав в ДЮСШ м. Калуша під керівництвом тренера Юрія Маляра. В чемпіонаті Івано-Франківської області виступав за команди ФК «Калуш» (Калуш), ФК «Тужилів» (Тужилів) і «Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада). Статистика виступів в клубах ПФЛ: |
В першому колі української Прем’єр-ліги Володимир провів 16 матчів, забив один м’яч і відзначився одним попередженням. |
Фото в заголовку з сайту www.fcdnipro.ua.
|