Новини ІФФФ

Спочатку експертна комісія Комітету арбітрів ІФФФ розглянула епізод на 67-й хвилині матчу ФК «Калуш» – «Перегінське», коли було призначено друге пенальті у ворота господарів поля. За підсумками перегляду відеоматеріалів матчу та інформацій Анастасії Романюк і Василя Ольшанецького рішення арбітра Романюк на 67 хв. при призначенні пенальті у ворота команди ФК «Калуш» визнали помилковим.
Також комісія розглянула епізод на 86-ій хвилині матчу «ГалВапно» – «Ніка-Івано-Франківськ», коли призначили пенальті у ворота франківської команди. За підсумками перегляду відеоматеріалів та заслуховування інформації Ярослава Гереги, експертна комісія Комітету арбітрів ІФФФ вирішила визнати правомірним рішення арбітра Олега Музики призначити пенальті на 86 хв. у ворота команди «Ніка-Івано-Франківськ».
Після цього в приміщенні ІФФФ відбулося і засідання Комітету арбітрів ІФФФ, на якому вирішили дискваліфікувати на дві календарні гри сезону Анастасію Романюк за помилкове рішення при призначенні пенальті, а спостерігача Василя Ольшанецького – за завищену оцінку дій арбітра.

Протоколи засідань експертної комісії та виконкому Комітету арбітрів ІФФФ можна знайти на офіційному сайті ІФФФ.

Джерело: http://sport.if.ua

Рішення виконкому Комітету арбітрів ІФФФ

Учора в офісі Івано-Франківської обласної федерації футболу відбулося засідання експертної комісії та виконкому Комітету арбітрів ІФФФ. Причиною зібрання засідання став розгляд епізодів у двох матчах чемпіонату області серед команд першої ліги, які відбулися 14 вересня 2014 року.

Залишити відповідь