Новини ІФФФ

Черговий тур обласного чемпіонату приніс декілька несподіваних результатів. Так лідер – “Тепловик” мінімально поступився в гостях середняку першої ліги долинському “Нафтовику”. Не помогло івано-франківцям навіть повернення в команду з друголігового “Прикарпаття” Андрія Нестерука. Друга команда чемпіонату тлумацьке “Придністров’я” на своєму стадіоні з тим же рахунком (0:1) програла “Кроно-Карпатам” (Брошнів). Цим шансом скористались коломийські “Карпати”, які прогнозовано перемогли “Сокіл” в Угринові. Цікаво, що весь другий тайм коломияни грали у меншості: їх гравець Тарас Овчар так бурхливо святкував забитий ним гол, що арбітр цього матчу Романюк Анастасія змогла заспокоїти тріумфатора лише за допомогою червоної картки.

Становище команд лідируючої групи:

1. “Тепловик” (Івано-Франківськ) – 43
2. “Карпати” (Коломия) – 40
3. “Придністров’я” (Тлумач) – 39
4. “Газовик” (Богородчани) – 39
5. ФК “Снятин-Євромодуль” (Снятин) – 38

Сьогодні також відбулося засідання КДК. Ось перелік рішень, які були прийняті на цьому засіданні:
1. Овчар Тарас (“Карпати” Коломия) за непристойний жест та нецензурний вираз на адресу своєї команди в матчі “Сокіл” – “Карпати” одержав дискваліфікацію на два матчі та умовно до кінця сезону.
2. Небелюк Володимир (“Прут” Делятин), Кукурудз Володимир (“Дністер-Рітас”), Стовбан Любомир (ФК “Калуш”), Рошко Іван (“Газовик”, юнаки), Корнута Віталій (“Колос” П’ядики, юнаки), Білан Василь (“Дністер-Рітас”, юнаки) – пропустять по 1 грі.
3. Оринчак Богдан (“Кроно-Карпати” Брошнів, юнаки) – пропустить 2 гри за нецензурний вираз в адрес арбітра.
4. Бобко Ігор (“Тепловик”, юнаки) – 2 гри за навмисний удар рукою в обличчя під час гри.
5. Василюк Михайло (“Хутровик”, юнаки) – 2 гри за навмисний удар суперника ногою після зупинки гри.
6. Букатчук Дмитро (“Карпати” Кути, юнаки) – 2 гри за удар суперника рукою після зупинки гри.
7. Бута Василь (“Карпати” Болехів, юнаки) і Грицюк Роман (ФК “Калуш”, юнаки) – пропустять по 2 гри за удар суперника ногою після свистка арбітра.

Залишити відповідь