Калушани відстояли нічию

В рамках 8 туру чемпіонату Івано-Франківської області, ФК «Калуш» черговий матч проводив в селі Тюдів (Косівський район), з місцевою командою «Сокільське»

Те, що нашій молоді буде дуже складно, було зрозуміло одразу. Статистика домашніх матчів суперника цьому підтвердження. З одинадцяти очок – десять здобуто на рідному стадіоні.

Калушани розпочали гру дуже активно і могли першими вийти вперед – Мар’ян Олексин влучив у поперечину. Ближче до кінця першого тайму, господарі перехопили ініціативу і також могли відкривати рахунок у цій зустрічі. Завадив їм це зробити наш молодий голкіпер Володимир Ланевський. Другий тайм пройшов за повної переваги господарів поля, які створили декілька гольових моментів. Але в цей день, сімнадцятирічний Ланевський був просто непробивним. В підсумку – 0:0, друга поспіль нічия калушан у чемпіонаті.

«Сокільське» (Тюдів) – ФК «Калуш» (Калуш) – 0:0 (0:0)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 9 тур.