ФК «Калуш», який цими днями проводить навчально-тренувальний збір в селі Вістова Калуського району, зіграв ряд контрольних поєдинків. Ігри гравці нашої команди проводять під значними навантаженнями, можливо тому їх результати виявились не зовсім втішними.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Нафтовик» (Долина) – 0:1 (0:1)
27 липня 2016 року, 18.00 – м. Калуш, стадіон «Хімік»
Арбітр: Юрчишин Василь (м. Калуш)
Голи: Петрик Євген (29)

Зі стартових хвилин в поєдинку з «Нафтовиком» калушани наглухо закрили суперників на їх половині поля, заставивши голкіпера гостей Миколу Галу раз за разом вступати в гру. Та чи не перша вилазка долинян до володінь Богдана Кузіва завершилась несподіваним ударом Євгена Петрика. Після ротації складів в другому таймі точилась більш рівна боротьба, яка принесла підопічним Романа Гошовського перемогу з мінімальним рахунком 1:0.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Оскар» (Підгір’я) – 1:2 (0:0)
28 липня 2016 року, 17.30 – с. Вістова, стадіон «Нафтохімік»
Голи: гравець на перегляді (76) – Стоцький Роман (52), Вірстюк Роман (79)

Перший тайм “основних” складів команд переможця не виявив, та на початку другої половини Стоцький без перешкод забив ударом головою із зони відповідальності дублера основного голкіпера калушан Андрія Телька. За п’ятнадцять хвилин до фінального свистка один з потенційних новачків ФК «Калуш» зрівняв рахунок, але раділи калушани недовго – переможну крапку для «Оскара» поставив Роман Вірстюк.

ФК «Калуш» (Калуш) – МФК «Тепловик» (Івано-Франківськ) – 0:2 (0:0)
30 липня 2016 року, 17.00 – м. Калуш, с. Вістова, стадіон «Нафтохімік»
Арбітр: Липко Мирослав (м. Городенка)
Голи: Оринчак Богдан (46, 77)

З професійним «Тепловиком» наставник ФК «Калуш» Петро Лесів традиційно розпочав гравцями основного складу, до якого сьогодні входять Богдан Кузів, Роман Генега, Степан Гудак, Андрій Драган, Тарас Ковальчук, Юрій Коско, Василь Лаврінок, Орест Мельник, Ярослав Микуляк, Ярослав Олевич, Любомир Стовбан і Ромуальд Покачайло, з яким клуб вже має попередню домовленість. Перший тайм пройшов у загалом рівній боротьбі, в якій калушани виглядали як мінімум не слабшими.

Лише після перерви, коли на полі з’явились Андрій Телько, Остап Павелко, Віталій Гладенький, Ігор Костів, Андрій Кулинин, і ще цілий ряд гравців, що знаходяться на перегляді, івано-франківці зуміли довести свою перевагу в класі завдяки двом влучним ударам Богдана Оринчака.

P.S. Наступний свій контрольний поєдинок ФК «Калуш» проведе завтра у Вістовій з брошнівськими «Карпатами». Практично одночасно в Брошнів-Осаді зустрінуться юнацькі склади команд.