«Нафтовик» (Долина) – ФК «Калуш» – 3:1

Поразкою завершився суботній поєдинок чергового туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу для ФК «Калуш»

В середині першого тайму, протягом двох хвилин, калушани пропустили два м’ячі у власні ворота. Це ускладнило завдання на позитивний результат матчу для ФК «Калуш». На початку другого тайму долиняни повели 3:0, завдяки автоголу Дмитра Шияна.

Але всеж таки, наші футболісти не покинули поле без забитого м’яча. Остаточний рахунок 3:1, наприкінці гри встановив Андрій Тимків, який вийшов на заміну чотирма хвилинами раніше.

«Нафтовик» (Долина) – ФК «Калуш» (Калуш) – 3:1 (2:0)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 11 тур.

23 жовтня 2021 р. – 15.00,  Стадіон “Нафтовик” (Долина), +13°С, 70 глядачів

Делегат ІФАФ і спостерігач арбітражу: Кобиляк Ярослав (Івано-Франківськ)

Арбітр: Рибчак Михайло (Сваричів)

Асистенти: Глуханик Віталій (Івано-Франківськ) і Боднар Богдан (Івано-Франківськ)

«Нафтовик»: Дутчак Олег (Беляк Ростислав, 78), Тишківський Назарій (Павелчак Роман, 59), Петрик Євгеній, Заторський Віталій, Вецко Сергій, Цвеюк Петро, Маляренко Андрій (Лаврук Віктор, 82), Гутник Богдан (К), Паньків Іван, Халацький Сергій, Білогубка Юрій (Петрик Віталій, 70)

ФК «Калуш»: Ланевський Володимир, Гладенький Віталій (К), Шиян Дмитро (Шуст Андрій, 60), Луцький Любомир, Николяк Роман, Саків Олександр (Лесів Андрій, 80), Бугрій Василь, Гринечко Дем’ян, Луцький Павло (Корвацький Сергій, 67), Олексин Мар’ян (Тимків Андрій, 81), Куцела Юрій (Дюг Сергій, 77)

Голи:  Гутник Богдан (20), Білогубка Юрій (22), Шиян Дмитро (А), (52) – Тимків Андрій (85)

Попередження:  Гринечко Дем’ян (72), Халацький Сергій (88), Луцький Любомир (90+2)