Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області (U14-U16). Група “Північ”. 2-й тур

Рожнятівська ДЮСШ U-14 – ФК «Калуш U-14» (Калуш) – 1:3
Склад ФК «Калуш U-14»: Бабій Іван, Данило Олег, Яремків Олександр (К), Долинський Святослав, Височан Юрій, Павлів Максим, Біленький Олег, Кашуба Владислав, Шкварчук Юрій, Яцків Володимир, Бугрій Василь
На заміну виходили: Попадюк Артем, Якімечко Олександр, Галій Дмитро/, Лесів Андрій
Голи: Біленький Олег, Долинський Святослав, Яцків Володимир

Рожнятівська ДЮСШ U-16 – ФК «Калуш U-16» (Калуш) – 1:3
Голи: Сидорко Владислав (2), Гайзлер Роман
Тренер: Коник Ярослав

Перша ліга ДЮФЛ України (U15-U17)

Практично одночасно ФК «Калуш» в Калуші на стадіоні «Хімік» відновив свої виступи в першій лізі ДЮФЛ України. Після урочистої церемонії відкриття (фото вгорі) на поле вийшли команди старшої вікової групи (2000 р. н.).

ФК «Калуш U-17» (Калуш) – «Шахтар U-17» (Нововолинськ) – 2:1 (1:0)
Першість Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Перша ліга U-17. Група 4. 1-й тур
10 вересня 2016 року, 12.00 – м. Калуш, стадіон «Хімік»,+27°С, 150 глядачів
Спостерігач арбітражу: Фреїк Ілля (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Столярчук Микола (с. Великий Кучурів, Чернівецька обл.)
Асистенти арбітра: Загнибіда Ігор (м. Івано-Франківськ) і Римарчук Любомир (с.м.т. Рожнятів)
ФК «Калуш U-17»: Тимків Роман, Мельничук Дмитро, Лисаник Степан, Козак Михайло, Пробоїв Володимир-Святослав (К), Король Сергій, Сенів Віталій (Попадюк Іван, 41), Тимків Андрій, Борщ Андрій, Фендик Андрій, Олексин Мар’ян

«Шахтар U-17»: Ремезовський Юрій (К), Гриценко Андрій (Мацьоха Назар, 72), Лехман Павло (Нікончук Владислав, 49), Петрук Тарас, Ляшук Давід, Чуцький Олександр, Оленюк Сергій, Глушнюк Данило, Кавуза Артур, Левчук Віталій (Косик Віталій, 78), Мінькач Юрій (Кулай Микола, 54)
Голи: Олексин Мар’ян (1), Борщ Андрій (49) – Чуцький Олександр (58)
Попередження: Фендик Андрій (36) – Оленюк Сергій (68), Левчук Віталій (78)

Вже в першій атаці нападнику калушан Мар’яну Олексину пощастило відкрити рахунок. Далі калушанам відверто везло, адже увесь перший тайм «Шахтар», який серйозно і цілеспрямовано готувався до цього турніру, повністю домінував на футбольному полі. По перерві, провівши перестановки в складі, тренери ФК «Калуш U-17» вирівняли гру. Другий гол у ворота нововолинців забив Андрій Борщ, і більше ніж скоротити розрив у рахунку калуські юнаки гостям не дозволили.

Юнаки ФК «Калуш» 2002 року народження по грі виявилась на голову сильнішими від гостей з Волині. Михайло Базюк і Андрій Прокопів провели по два м’ячі у ворота своїх суперників, до того ж завершальні десять хвилин гравці «Шахтаря» догравали у меншості – за друге попередження з поля був вилучений Д. Савчук.

ФК «Калуш U-15» (Калуш) – «Шахтар U-15» (Нововолинськ) – 4:1 (2:0)
10 вересня 2016 року, 14.00 – м. Калуш, стадіон «Хімік»,+30°С, 150 глядачів
ФК «Калуш U-15»: Лялька Артур,
Косар Назарій, Ільків Богдан (Скакун Євген, 64), Петрів Любомир (Мудрий Арсен, 50), Базюк Михайло, Атаманчук Олександр (Григорчук Іван, 34, Пігіль Павло, 69), Хитровський Володимир, Бегар Мар’ян, Мацола Ігор, Левицький Андрій (К), Потабенко Вадим (Прокопів Андрій, 36)
«Шахтар U-15»: Лукашук Владислав (Бабич Микола, 64), Баглайчук Давид (Савчук Владислав, 26), Войтович Владислав (Киричук Максим, 56), Чепіль Тарас, Кінащук Валентин (К), Савчук Дмитрій, Ярощук Владислав (Крамек Вадим, 16), Яйчук Олександр, Пікарук Микола, Дмитрук Ілля (Байдала Юрій, 35), Івченко Максим (Новасад Вадим, 60)
Голи: Базюк Михайло (1, 16), Прокопів Андрій (45, 70+2) – Пікарук Микола (46)
Попередження: Хитровський Володимир (29), Ільків Богдан (65), Базюк Михайло (66) – Савчук Дмитрій (33, 69), Савчук Владислав (56)
Вилучення: Савчук Дмитрій (69)

На фото: фрагмент матчу ДЮФЛ України ФК «Калуш U-15» – «Шахтар U-15»

Чемпіонат ДЮФЛ Івано-Франківської області (U-18). 6-й тур

ФК «Калуш U-18» (Калуш) – «Колос Городенківщини U-18» (Городенка) – 3:3 (1:3)
Склад ФК «Калуш U-18»: Тимків Роман, Коколин Андрій (К), Мельничук Дмитро, Пробоїв Володимир-Святослав, Лучко Юрій, Олексин Мар’ян, Коцовський Володимир, Гончар Владислав, Дзюма Олег, Кальмук Віталій (Борщ Андрій, 41), Сенів Віталій (Тимків Андрій, 41)
Голи: Коколин Андрій (10, з пенальті), Борщ Андрій (54), Гончар Владислав (68)

Старт вийшов приголомшливим для господарів – не встигла ще стрілка секундоміра пробігти два повних оберти, як підопічні Василя Кулинина вже “горіли” 0:2. Досить швидко капітан ФК «Калуш U-18» Андрій Коколин з пенальті один м’яч сквитав. До перерви гості забили ще, та після відпочинку калушани перебудували свої ряди, і Андрій Борщ та Владислав Гончар зрівняли рахунок. Могли дублери ФК «Калуш» і перемогти, якби реалізували хоча б один із багатьох створених гольових моментів.

Турнірна таблиця ДЮФЛ ІФО U-18 станом на 12.09.2016 р.