Новини ФК «Калуш»

ФК «Калуш» відновлює виступи в чемпіонаті області

Футбольний клуб «Калуш», який припинив свою участь в другій професійній лізі з сезону 2020/2021 р. р., після пониження в класі планує відновити виступи в змаганнях Чемпіонату Івано-Франківської області. З відповідним офіційним листом керівництво ФК «Калуш» вже звернулось до Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

«Керівництво ФК «Калуш» звертається до Вас із проханням включити нашу команду до складу учасників першої ліги Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу, сезону 2021/2022 р. р. Зобов’язуємось виконувати всі умови регламенту змагань, долучатись до популяризації та розвитку футболу в Івано-Франківській області та об’єднаному Калуському районі зокрема. Просимо також врахувати, що ФК «Калуш» в сезонах 2018/2019 і 2019/2020 досить вдало виступав у змаганнях під егідою ПФЛ Чемпіонат України з футболу 2 Ліга, та Кубку України з футболу. У зв’язку з пандемією та рядом інших причин були змушені припинити виступи в Чемпіонаті України ПФЛ та, на жаль, не мали можливості виступати в Чемпіонаті Івано-Франківської області з футболу в сезоні 2020/2021 р. р. Ми глибоко переконані, що участь ФК «Калуш» в Чемпіонаті Івано-Франківської області з футболу першої ліги позитивно сприятиме розвитку футболу в цілій Івано-Франківській області» – говориться в цьому зверненні.

Така ініціатива знайшла належну підтримку зі сторони влади міста Калуша та міської Федерації Футболу. Формування оновленої команди повинно відбутись з числа випускників футбольного відділення Калуської ДЮСШ, які протягом останніх років вдало виступали в змаганнях ДЮФЛУ чемпіонатів України та Івано-Франківської області. Молодь вже розпочала свій перший тренувальний збір на стадіоні «Хімік» під керівництвом головного тренера Петра Лесіва та тренера Василя Федоріва. Також до складу ФК «Калуш» керівництво клубу планує залучати молодих перспективних місцевих виконавців з команд Калуського району і області.

Залишити відповідь