Новини ФК «Калуш»

ФК «Калуш» продовжить виступи в Другій лізі

Відсутність свіжих новин з табору ФК «Калуш» вже давно турбує футбольну громадськість нашого міста. Після того, як змагання в чемпіонаті другої ліги ПФЛ України навесні цього року в зв’язку з пандемією COVID-19 були призупинені, в клубі розірвали трудові угоди з частиною гравців, з іншою – підписали нові контракти, які повинні діяти вже з нового сезону.

Можна також пригадати відкриті листи, адресований керівництву Української асоціації футболу та Професіональної футбольної ліги, в яких йшлося про готовність команди продовжити свою участь в змаганнях. Та у підсумку 28-й сезон другої ліги 12 червня 2020 року був достроково завершений і Калуш на тривалий термін залишився без футболу. Гравці, які вимушено позбулись роботи, продовжили свої виступи в командах району та області: Р. Генега, В. Гончар, Я. Олевич (ФК «Збора»), Р. Гудак, Т. Пецків (ФК «Верхня»), Б. Денега («Металіст» Івано-Франківськ), І. Легкий («Ураган» Черніїв).

Нарешті 28 серпня на офіційній сторінці на facebook.com з’явилось повідомлення про те, що ФК «Калуш» продовжує свою діяльність, а 1 вересня на офіційному сайті ПФЛ був опублікований календар чемпіонату України з футболу 2020/2021. За календарем калушани зіграють в групі «А», а серед їхніх майбутніх суперників можна окремо виділити «Карпати» (Галич), які вперше в своїй історії оформили професійний статус. Цікаво, що з сезону-2018/2019 галичани уклали угоду про партнерство з львівськими «Карпатами» і сьогодні команда постійно отримує дієву підтримку від свого земляка і теперішнього власника львів’ян – Олега Смалійчука.

Щоправда, навіть сьогодні ще залишається чимало питань що до участі ФК «Калуш» в чемпіонаті, який стартує вже завтра 6 серпня. Так, за календарем калушани повинні провести свій матч стартового туру в м. Дунаївці Хмельницької області з місцевим «Епіцентром». Та скоріш за все ця гра не відбудеться, тому що станом на цей момент будь яка інформація про заявлених за ФК «Калуш» гравців в Базі даних УАФ відсутня.

А от чи вдасться керівництву калуської команди сформувати боєздатний колектив і яким він буде – очевидно виясниться найближчими днями. Наразі відомо вже, що цілий ряд колишніх лідерів працевлаштувались в інших професійних клубах. Так екс-капітан калушан Данило Книш ще з червня виступає за «Минай», Андрій Кохман і Святослав Лаврук перейшли до «Прикарпаття», Кирило Злотар – до криворізького «Кривбасу», а Роман Толочко – в «Металіст 1925». Також ціла група гравців: Володимир Заваляк, Роман Лебедь, Олег Матушевський, Ігор Поручинський і Владислав Танчин підсилили склад наших сусідів – «Карпат» з Галича.

Фото до статті: ФК «Калуш»

Залишити відповідь