Кубок України серед жінок

 

ЖФК «Нафтохімік» – сьомий за ліком колектив, який пробився до кубкового фіналу. Вперше Кубок України серед жінок було розіграно в 1992 році. Тоді за сумою двох матчів київське «Динамо» взяло гору над «Ареною-Господар» з Фастова. «Донеччанка», наступний суперник «Нафтохіміка», сім разів виходила до фіналу і тричі здобувала цей почесний трофей. Востаннє – у 1999 році, коли вона з рахунком 3:2 перемогла іншу донецьку команду «Легенду-Чексіл».
За традицією, що склалася в останні роки, 20-й ювілейний жіночий фінал Кубка України з футболу відбудеться на столичному НТК імені Віктора Баннікова. Попри те, що «Нафтохімік» дебютує у фіналі Кубка України, а «Донеччанка» зіграє у ньому після тривалої перерви, в складі обох клубів є футболістки з досвідом виступів у подібних матчах. Унікальним досягненням володіє оборонець калуської команди Юлія Ващенко, котра взяла участь у 14-ти з 19-ти попередніх фіналів!
Цікаво, що в чемпіонатах України «Нафтохімік» і «Донеччанка» зустрічалися 19 разів. В 10-ти матчах перемагала калуська команда, сім разів зафіксовано нічию і двічі успіх був на боці наших суперниць, різниця м’ячів: 24-11 на користь «Нафтохіміка». Причому всі сім нічиїх зафіксовано в Донецьку, а дві перемоги донецької команди припали на дебютний для нас сезон 2004 року.

Увага! Уболівальникам, які бажають поїхати на фінальний матч Кубка України і підтримати калуську команду, слід звернутись в спортивний клуб «Нафтохімік». Контактний телефон: 6-29-67.

Джерело: wfc-naftokhimik.at.ua.

Залишити відповідь