Кубок регіонів УЄФА

Спочатку клуб з села Володимирівка Петрівського району Кіровоградської області, який ще зовсім недавно був створений на базі однойменної агрофірми, з мінімальним рахунком переміг ФК «Ретро».

ФК «Ретро» (Ватутіне) – ФК «АФ-П’ятихатська» (Володимирівка) – 0:1 (0:1)
Всеукраїнський відбірковий турнір ІХ-й Кубок регіонів УЄФА. 2 тур
16 липня 2014 – 17.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +25°С, 250 глядачів
Спостерігач арбітражу ААФУ: Геренда Євгеній (м. Калуш)
Арбітр: Ліпіцький Назар (м. Тернопіль)
Асистенти: Харчук Сергій і Бесара Богдан (обидва – м. Тернопіль)
4-й резервний арбітр: Салаш Іван (м. Калуш)
ФК «Ретро»: Крикнін Іван, Рибцов Володимир, Петренко Сергій, Коваленко Олег, Карнасюк Павло, Безпалий Олександр, Валько Євгеній (Попсуй Олександр, 46), Яременко Олег, Євтушенко Максим, Кокошко Андрій, Цупрунов Олександр
ФК «АФ-П’ятихатська»: Панібратець Сергій, Малий Антон, Кулібаба Максим, Ковтуненко Артем, Осипов Дмитро, Запорожець Євгеній, Чорний Артем (Зазірний Антон, 28, Мільченко Владислав, 66), Коломієць Олег (Терпілов Євгеній, 51), Коломоєць Михайло (Яковенко Артем, 65), Ланецький Станіслав (Скоров Максим, 79), Шушпанов Олексій
Гол: Коломоєць Михайло (24)
Попередження:  Євтушенко Максим (21), Кокошко Андрій (54), Коваленко Олег (76), Яременко Олег (90+3) – Коломієць Олег (24), Яковенко Артем (66), Запорожець Євгеній (69), Осипов Дмитро (83)

Цей результат подарував надію для господарів, яких тепер щоправда влаштовувала виключно перемога з різницею в три м’ячі.

ФК «АФ-П’ятихатська» (Володимирівка) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:1 (1:1)
Всеукраїнський відбірковий турнір ІХ-й Кубок регіонів УЄФА. 3 тур
17 липня 2014 – 17.00, м. Калуш, стадіон «Хімік», +24°С, 350 глядачів
Арбітр: Плахов Олександр (м. Чернівці)
Асистенти: Бамбурак Володимир і Кошура Андрій (обидва – м. Чернівці)
ФК «АФ-П’ятихатська»: Панібратець Сергій, Малий Антон, Кулібаба Максим, Ковтуненко Артем, Осипов Дмитро, Запорожець Євгеній, Коломієць Олег (Терпілов Євгеній, 56), Чорний Артем (Скоров Максим, 18), Коломоєць Михайло (Зазірний Антон, 66), Ланецький Станіслав (Мільченко Владислав, 66), Шушпанов Олексій (Яковенко Артем, 76)
ФК «Калуш»: Вандзіляк Андрій, Микуляк Ярослав (К), Новицький Андрій (Олевич Ярослав, 37), Вовчук Ярослав, Борисевич Роман (Рибатчин Андрій, 71), Драган Назарій (Щербина Василь, 72), Мельник Орест, Кушецький Ігор, Стовбан Любомир, Кравців Микола (Драган Андрій, 59)
Голи: Коломоєць Михайло (10) – Драган Назарій (45)
Попередження: Скоров Максим (25), Терпілов Євгеній (78) Осипов Дмитро (90+1) – Микуляк Ярослав (63), Драган Андрій (89), Мельник Орест (90+1)

Та пропущений же 10-й хвилині гол поставив калушан у зовсім скрутне становище. Капітан ФК «Калуш» Микуляк невдало скинув м’яч головою в центр власного штрафного майданчика, а другий наш центральний захисник Андрій Новицький не встиг підстрахувати, і Коломоєць забиває – 0:1.
Після цього боротьба ще далеко не закінчилась. Калушани, звісно ж, пішли вперед і створили чималу кількість гольових моментів. Стовбан, Кушецький, Новицький не забивають з вигідних позицій. В свою чергу місцями гостро контратакували гості – так в одному з епізодів Олексій Шушпанов пробачив захисників і голкіпера ФК «Калуш».
Лише на останній хвилині першого тайму комбінацію партнерів холоднокровним ударом завершив Назарій Драган. На додачу калушани встигли провести ще одну небезпечну атаку, і вже Кравців ще до перерви міг вивести свою команду вперед.
Другий тайм проходив у схожому ключі: господарі методично втрачали момент за моментом, час матчу спливав і гості зуміли зберегти потрібний рахунок. Хоча на останніх хвилинах команда ризикувала пропустити, але їх або рятував Панібратець, або на боці голкіпера ставало везіння.

alt

Загалом, команда з Кіровоградщини закономірно посіла перше місце. Підопічні Юрія Кєвліча, вихованцем якого є відомий футболіст «Дніпра» і збірної України – Євген Коноплянка, продемонстрували сучасний прагматичний футбол, в якому збалансована гра у всіх ланках доповнювалась великою самовіддачею футболістів. Більшість гравців цієї команди представляли ФК «АФ-П’ятихатська» і кіровоградський ФК «Олімпік», котрі є учасниками чемпіонату України серед аматорів 2014 року.

alt    На світлині: ФК «АФ-П’ятихатська» – переможець Відбіркового турніру Х-й кубок регіонів УЄФА-2014/2015

Очевидно, що провальний виступ збірної нашої області обумовлений насамперед її кадровими проблемами. Буквально на останньому тренуванні (ще до початку відбіркового турніру) травмувався голкіпер Богдан Кузів, захворів і не зіграв жодної гри нападник «Кроно-Карпат» Ростислав Волошинович.
А вже тактичні помилки призвели до поразки у стартовому матчі: так, хибним можна вважати рішення тренерського штабу поставити на перший матч Романа Третяка, який (і це добре помітно було в грі) ще повністю не відновився від ушкодження; також не зовсім вдалим виявився експеримент з появою на позиції опорного півзахисника в першому матчі з «Ретро» Романа Борисевича – потенціал у цього гравця безперечно є, але він ще не готовий давати результат на такому рівні.