Кубок області серед ветеранів

«Газовик» (Богородчани) – «Хімік» (Калуш) – 9:0 (4:0)

16 серпня 2012 – 18.00. Стадіон ім. М. Поворозника, +18°С, 80 глядачів

Арбітр: Колюшко Максим (м. Івано-Франківськ)

Асистенти арбітра: Карнаух Віталій і Дубінський Ігор (обидва – м. Івано-Франківськ)

«Газовик»: Рипан Олег, Пароян Тарас, Середюк Михайло, Ватаманюк Ярослав, Вітовський Микола, Ковалюк Володимир, Павлюк Іван, Шулятицький Юрій, Хома Володимир, Русак Петро, Редушко Анатолій, Рудянський Олег, Басараб Ігор, Медуняк Микола, Капушак Володимир, Крайник Володимир

«Хімік»: Варій Іван, Романчук Андрій, Маляр Юрій, Липай Ярослав, Мандрик Володимир (К), Чернишов Сергій, Голубчак Ярослав, Яросевич Любомир, Бігун Роман, Червоний Борис, Лесів Петро, Кос Михайло, Добняк Валерій, Боднар Віктор, Федун Микола

Голи: Ковалюк Володимир (2), Русак Петро (6, 7, 48, 69), Басараб Ігор (8), Шулятицький Юрій (49, 58), Редушко Анатолій (50)

Нереалізований пенальті: Басараб Ігор (8)

Несподіванкою виявилось те, що склад богородчанської команди майже повністю складався з гравців івано-франківського «Спартака», які в 2007 році стали чемпіонами України серед ветеранів. М’ячі з перших хвилин почали один за одним влітати в ворота гостей, і вже на восьмій хвилині калушани "горіли" – 0:4. Надалі «Хімік» зміг налагодити якусь комбінаційну гру, але потривожити голкіпера господарів Олега Рипана вдавалось лише з далекої і середньої відстані. Найбільш реальний шанс був у Ярослава Голубчака, та після його удару м’яч влучив у поперечину. В підсумку – розгромна поразка, і матч-відповідь, який відбудеться 24 серпня на стадіоні «Хімік» о 17.30, перетворюється на звичайну формальність.