Кубок області-2015

ФК «Калуш» двічі зіграє в Коломиї

За підсумками жеребкування чвертьфіналу обласного кубкового турніру ФК «Калуш» випало зіграти в Коломиї з «Карпатами». Враховуючи недільну календарну гру 19-го туру, яка також відбудеться на стадіоні «Юність», це буде друге поспіль протистояння між цими суперниками.

Матч 1/8 фіналу калушани провели ще 12 серпня (середа) у Вльхівцях Городенківського, премігши місцеву «Чайку» з рахунком 3:2.

ФК «Калуш» (Вільхівці) – ФК «Калуш» (Калуш) – 2:3 (0:1)
Кубок Івано-Франківської області з футболу, 1/8 фіналу
12 серпня 2015 року, 17.00 – стадіон с. Вільхівці, Городенківського р-ну,+33°С, 600 глядачів
Спостерігач рбітражу ІФФФ: Герега Володимир (м. Івано-Франківськ)
Арбітр: Дем’янчук Тарас (м. Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра: Дідушицький Ігор і Карнаух Віталій (обидва – м. Івано-Франківськ)
«Чайка»: Клепко Олексій, Грицик Дмитро, Антонюк Іван, Музика Михайло, Вістовський Юрій, Сендзюк Дмитро, Прокіпчук Михайло (Шнайдер Василь, 74), Лялюк Остап (Тодорак Олександр, 72), Бузуляк Юрій, Муляр Володимир (Гавриш Андрій, 16), Гурак Василь (К)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав (К), Микуляк Ярослав, Драган Назарій, Ковальчук Тарас, Боднар Олег (Кулинин Андрій, 46), Мельник Орест, Коско Юрій (Романів Артур, 83), Лаврінок Василь (Кобрин Олег, 66), Стовбан Любомир (Генега Роман, 66), Драган Андрій (Куцела Юрій, 90)
Голи: Гавриш Андрій (50), Гурак Василь (90+3) – Драган Назарій (13), Стовбан Любомир (58), Драган Андрій (81)

Кубок області, 1/4 фіналу . Підсумки жеребкування:

«Карпати» (Коломия) – ФК «Калуш» (Калуш)
«Ніка-Івано-Франківськ» (Івано-Франківськ) – «Дністер» (Галич)
«Карпати» (Брошнів-Осада) – «Оскар» (Підгір’я)
«Пробій» (Городенка) – «Тепловик-ДЮСШ-3» (Івано-Франківськ)

На цій стадії, яка за регламентом проводиться з одного матчу, одразу визначаться чотири команди, що продовжать боротьбу за кубок. Особливу увагу фахівців і вболівальників викликає поєдинок в Брошнів-Осаді, де зустрінуться чи не головні претенденти на почесний трофей.