Грають ветерани

Цікаво, що декілька тижнів тому «Динамо» також відвідало Коломию, де провело товариську гру з ветеранами «Сільмашу». В першому таймі господарі виглядали свіжіше, і сільмашівцям Ростиславу Фалю та Віктору Островському вдалося забити по м’ячу, гості ж відповіли влучним пострілом Віталія Косовського. В другій 45-хвилинці досвід таки взяв гору: знову відзначився наймолодший в складі киян – Косовський, якому вдалося зрівняти рахунок, а потім настала черга Віктора Насташевського, який двічі змусив коломиян вийняти м’яча з сітки воріт. Під завісу матчу Ростислав Фаль і киянин Грицина обмінялись уколами. Остаточний рахунок матчу – 5:3 на користь «Динамо».

Коломия, 19 серпня 2010 року. Стадіон «Юність».
Товариська гра команд «Сільмаш» (Коломия) – «Динамо» (Київ)

Гру динамівці провели в такому складі: Василь Кириченко, Володимир Безсонов, Юрій Дмитрулін, Володимир Трошкін (К), Валерій Волосянко, Віталій Косовський, Анатолій Грицина, Олександр Радченко, Олег Саленко, Андрій Баль, Віктор Насташевський, Віталій Хмельницький. Окремо слід зауважити, що це далеко не перший візит іменитих киян до столиці гуцульщини – вже третій рік поспіль 19 серпня на День міста вони традиційно приїжджають до Коломиї.
У Калуші ветерани київського «Динамо» були тільки один раз у 1989 році. Тоді вони з рахунком 5:1 перемогли калуський «Хімік», причому чотири голи в тій зустрічі забив киянин Олександр Бойко. Всі охочі побачити на власні очі легенд українського і радянського футболу можуть прийти 10 вересня на стадіон «Хімік». Згідно із програмою святкування Дня нафтохіміка та 20-річчя компанії «Лукойл» матч розпочнеться о 14:00 годині.

До Калуша їдуть ветерани київського «Динамо»

На цьогорічне святкування Дня Нафтохіміка до Калуша приїдуть ветерани київського «Динамо». Приїзд динамівців в будь-яке місто України – це завжди свято. Відомі футболісти-легенди українського і радянського футболу візьмуть участь в товариському матчі, який буде присвячений 10-й річниці перемоги калуського «Лукору» в другій професійній лізі чемпіонату України.