Грають ветерани

 

Ходорів – мальовниче містечко Жидачівського району Львівської області, яке розташоване над річкою Луг (сточище Дністра). Поїздка була приурочена до Днів святкування 16-ої річниці Конституції України і відбулась на запрошення місцевої влади. Спонсором заходу виступив директор ДП Дослідне Господарство «Оброшине», депутат Львівської обласної ради Андрій Кіт. В складі нашої футбольної делегації були присутні заступник голови Калуської РДА Ольга Курпіта і директор калуського Льодового палацу, арбітр національної категорії Євген Геренда.

 

Міський голова Ходорова Олег Коцовський гостинно прийняв калушан. Він ознайомив гостей з спортивною інфраструктурою міста, продемонстрував затишний міський стадіон, який був реконструйований нещодавно власними силами.

 

Сама гра, яка відбувалась на оновленому стадіоні «Будівельник», пройшла за переваги калушан. В першому таймі голи у ворота ветеранів ФК «Ходорів» забивали Святослав Іванів і Петро Лесів. Після перерви знову двічі відзначився Лесів – на його рахунку в цьому матчі “хет-трик”, і Роман Русановський, на що господарі зуміли відповісти лише двома влучними ударами. Калуські ветерани виступали в такому складі: Варій Іван, Романчук Андрій, Драган Роман, Липай Ярослав, Русановський Роман, Голубчак Ярослав, Качур Василь, Кос Михайло, Іванів Святослав, Червоний Борис, Лесів Петро, Добняк Валерій, Мандрик Володимир.

Залишити відповідь