«Гарда» (Калуш) – ФК «Калуш» – 4:1

Принциповим калуським “дербі” відзначився останній тур осінньої частини чемпіонату Івано-Франківської області з футболу, сезону 2021/2022

В першому таймі було забито 5 (!) м’ячів, тому він видався дуже цікавим. На 6-й хвилині зустрічі Андрій Драган, після розіграшу кутового, чітко пробив низом в лівий від воротаря кут, 0:1. Через п’ять хвилин Луцький Павло видав справжнісінький шедевр. Практично від кутового прапорця, прямим ударом зі штрафного в дальню дев’ятку, перекинув Богдана Кузіва – 1:1. В середині першої половини гри, номінальні господарі вийшли вперед. Тарас Пецків виявився найспритнішим в карному майданчику, вколотивши м’яч у сітку воріт. На 40-й хвилині оборонці ФК «Калуш» “проспали” ривок Володимира Борща, який вийшовши віч-на-віч з Ланевським, зумів його переграти, 3:1. Під завісу першого тайму Богдан Денега, вигравши “другий поверх”, ще більше зміцнив перевагу досвіду над молоддю – 4:1.

Другий тайм відзначився запеклою боротьбою, великою кількістю фолів, але більше забитих голів глядачі не побачили.

Після першого кола ФК «Калуш» поки що замикає турнірну таблицю чемпіонату, з трьома набраними очками. Більш успішні калушани в іншому турнірі – кубку Івано-Франківської області, де дійшли до чвертьфіналу і продовжують виступи.

«Гарда» (Калуш) – ФК «Калуш» (Калуш) – 4:1 (4:1)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 13 тур.

7 листопада 2021 р. – 14.00,  Стадіон “Хімік” (Калуш), +6°С, 0 глядачів

Делегат ІФАФ і спостерігач арбітражу: Овчар Михайло (Калуш)

Арбітр: Дебенко Ігор (Івано-Франківськ)

Асистенти: Михайлишин Руслан (Богородчани) і Липецький Петро (Івано-Франківськ)

«Гарда»: Кузів Богдан (К), Олевич Ярослав, Яневич Віктор (Ковальчук Тарас, 24), Гончар Владислав (Цюпер Олександр, 52), Гудак Степан, Кулинин Андрій, Драган Андрій (Джус Мар’ян, 65), Борщ Володимир (Пасічняк Василь, 46), Рибатчин Андрій, Денега Богдан (Матуляк Іван, 75), Пецків Тарас (Максимюк Іван, 70)

ФК «Калуш»: Ланевський Володимир, Гладенький Віталій (К), Шиян Дмитро (Шуст Андрій, 67), Луцький Любомир (Павлів Максим, 42), Николяк Роман (Дюг Сергій, 46), Бугрій Василь, Куцела Юрій (Божовський Роман, 56), Гринечко Дем’ян (Саків Олександр, 42), Луцький Павло, Олексин Мар’ян, Тимків Андрій (Корвацький Сергій, 50)

Голи:  Драган Андрій (6), Пецків Тарас (18), Борщ Володимир (40), Денега Богдан (45) – Луцький Павло (11)

Попередження:  Шиян Дмитро (15), Тимків Андрій (15), Пецків Тарас (39), Денега Богдан (58), Цюпер Олександр (73), Пасічняк Василь (74)