ФК «Сваричів» – ФК «Калуш» – 2:3 (2:1)

Готуючись до другого кола обласної першості футболісти ФК «Калуш» в оновленому складі провів товариський поєдинок у Сваричеві з місцевою командою.

29.07.2011 р. Пятниця, 18.00 Стадіон с. Сваричів

ФК «Сваричів» (Сваричів) – ФК «Калуш» (Калуш) 2:3 (2:1)

Арбітр: Василь Юрчишин (Калуш)

ФК «Сваричів»: Котовус Іван, Бігун Роман, Тренчук Роман, Рибчак Михайло (К), Федишин Ігор, Фітяк Володимир, Христонько Юрій, Жолобак Роман, Локатир Олег, Локатир Святослав, Курташ Роман

Запасні: Волощук Андрій, Волощук Віталій.

ФК «Калуш»: Сорока Юрій (Якимук Іван, 46), Іванів Василь, Олевич Ярослав, Гіфес Володимир, Мандрик Володимир, Боднар Олег, Мельник Орест, Луцан Тарас (Микуляк Ярослав, 46), Салаш Андрій, Стовбан Любомир, Король Андрій (К).

Запасний: Лесів Петро.

Голи у складі ФК «Калуш»: 1:0 – Андрій Салаш (25), 2:2 – Андрій Король (57), 2:3 – Андрій Салаш (72).

Господарі вже з перших хвилин повели масовані атаки на ворота калушан. Та приголомшити суперника, як це вдалось сваричівцям у матчі чемпіонату області двохмісячної давнини, їм не вдалося. Більше того – захопившись атаками вони пропустили випад гостей по правому фланзі, на якому активно діяла зв’язка Володимир Гіфес-Орест Мельник. Після чергового проходу і навісу останнього Андрій Салаш уміло зіграв на випередження і відкрив рахунок.

До кінця першого тайму тривала гра на зустрічних курсах, у якій ФК «Сваричів» зумів не лише зрівняти рахунок, але й вийти уперед. Але після перерви ситуація докорінно змінилась. Сталося це після невпевнених дій воротаря господарів, який випустив м’яча з рук. На добивання першим встиг капітан калуської команди Андрій Король, зрівнявши рахунок. Це стало для сваричівців повною несподіванкою, і господарями становища були вже калушани, які останні 30 хвилин повністю володіли ініціативою.

Та й гол у виконанні ФК «Калуш» не забарився: скориставшись помилкою захисників при створенні штучного офсайду Андрій Салаш робить “дубль” у матчі і встановлює остаточний рахунок. Таким чином калушани взяли реванш в Сваричеві за прикру поразку в першому колі чемпіонату.

Ось що сказав після гри головний тренер ФК «Калуш» Юрій Маляр: «Результату сприяла краща фізична готовність наших гравців, адже команда вже провела 15-тиденну підготовку до другого кола чемпіонату і виконала великий об’єм роботи. Для футболістів було організовано харчування в кафе готелю «Меркурій». До команди повернулись Василь Іванів, Ярослав Олевич і Андрій Салаш з долинського «Нафтовика», Володимир Гіфес, Олег Боднар, Орест Мельник і Андрій Король з «Карпати-Кроно» (Брошнів), Тарас Луцан з тисменицького «Хутровика». Також готові допомогти команді досвідчені Роман Русановський і Петро Лесів, у яких зараз незначні пошкодження. Плануємо провести ще одну контрольну гру проти «Нафтовика» з Долини.»