ФК «Калуш» в 1/2 фіналу кубку області !

Останній матч в 2021 році калушани проводили в смт. Делятин, де в рамках 1/4 фіналу кубку Івано-Франківської області зустрічалися з місцевим «Прутом»

Калушани швидко вийшли вперед, на другій хвилині матчу відзначився Олексин Мар’ян. Щоправда рахунок 0:1 протримався зовсім недовго. Вже через дві хвилини арбітр призначив пенальті в наші ворота, який господарі реалізували. Той же Олексин, на 37-й хвилині знову вивів гостей вперед, і як виявилося пізніше, цей гол стал переможним. 1:2 і ФК «Калуш» виходить до півфіналу обласного кубку.

«Прут» (Делятин) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:2 (1:2)

Кубок Івано-Франківської області з футболу. 1/4 фіналу.