ФК «Калуш» – «Пробій» (Городенка) – 1:3

31 жовтня відбулись матчі 12-го туру чемпіонату Івано-Франківської області сезону 2021/2022 років. Калушани на власному майданчику приймали городенківський «Пробій» і поступились з рахунком 1:3.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Пробій» (Городенка) – 1:3 (0:1)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 12 тур.

31 жовтня 2021 р. – 15.00,  Стадіон “Хімік” (Калуш), +10°С, 0 глядачів

Делегат ІФАФ і спостерігач арбітражу: Герега Василь (Івано-Франківськ)

Арбітр: Луцький Володимир (Івано-Франківськ)

Асистенти: Дубінський Ігор (Івано-Франківськ) і Трач Володимир (Рогатинський р-н)

ФК «Калуш»: Ланевський Володимир, Гладенький Віталій (К), Павлів Максим, Луцький Любомир (Дюг Сергій, 61), Николяк Роман, Бугрій Василь, Гринечко Дем’ян (Саків, 61), Корвацький Сергій (Лесів Андрій, 61), Луцький Павло, Шиян Дмитро (Божовський Роман, 76), Тимків Андрій (Яцук Богдан, 61)

«Пробій»: Кисилиця Юрій, Старків Дмитро (Тис Владислав, 83), Гаврилюк Роман, Темерівський Олександр, Українець Вадим (Ємчук Дмитро, 67), Красій Василь, Блонський Олег, Керчу Олег, Білик Ігор (К) (Гнатів Андрій, 73), Харук Руслан, Карапка Олександр

Голи:  Дюг Сергій (73) – Українець Вадим (28), Красій Василь (50), Карапка Олександр (57)

Попередження: Бугрій Василь (52)

Зі старту поєдинку гості взяли ініціативу, намагаючись втілити ігрову перевагу у забиті м’ячі, і їм це вдалося на 28-й хвилині. Перший тайм так і завершився з мінімальним рахунком 0:1 на користь більш досвічених городенківчан.

Здавалося, що події першої половини другого тайму, коли гості відзначились ще двічі, “закриють гру”, але до честі ФК «Калуш», матч став ще цікавіший. Петро Лесів провів декілька замін і ситуація на футбольному полі кардинально змінилася. Калушани почали контролювати центр поля, включили активний пресинг на половині суперника, заставляючи опонентів більше думати про захист власних воріт, ніж про атаку. На 73-й хвилині господарі скористалися помилкою гостей і відквитали один м’яч – відзначився Сергій Дюг, перегравши наддосвіченого Юрія Кисилицю. До завершення поєдинку, калуська молодь намагалася ще скоротити рахунок на табло до мінімуму, але «Пробій» відстояв переможний для себе результат.